News

3 nejlepší reklamní předměty, kterými obdarovat klienta

Spojit marketing s dobře nastavenými obchodními vztahy je skvělý tip, jak si získat trvalou přízeň klienta. Jaké reklamní předměty se v současné době hodí pořídit a co tím můžete získat?

Reklama ano, ale užitečná

Doby, kdy panovaly divoké devadesátky a za reklamní předmět se považovala těžítka, už je naštěstí za námi. Dnes se reklamní předměty považují za součást dobrých obchodních vztahů také, ale přinášejí předměty s užitkem. Nikdo z nás si nepřeje plýtvat materiálem a financemi pro předměty, které nepřinášejí užitek. Proto se dnes využívá především praktických kousků. Reklamní textil, reklamní elektronika, ale také drobné předměty s přidanou hodnotou. Co vybrat?

Reklamní elektronika vede

V dnešní době je velkým přínosem cokoliv, co usnadní klientovi jeho běžný den. Můžete tak vybrat vhodné kousky z kolekce reklamní elektroniky. Hodí se například bezdrátové reproduktory, nabíječky, ale také užitečné power banky. Drobnější předměty zastupuje kapesní svítilna. Na tyto předměty snadno umístíte logo vaší firmy.

Reklamní textil má mnoho podob

Nepřejete si elektroniku, ale raději byste reklamu na svou firmu nabídli v podobě vhodného textilu? Vsaďte na reklamní osušky a ručníky. Ty potřebuje každý z nás, obzvláště v případě větší rodiny. Multifunkční šátek s logem vaší firmy vašemu klientovi připomene, že vám záleží na tom, abyste mu přinášeli užitečné předměty. Vybrat si ale můžete i reflexní vesty a prvky. Hodí se také trika, polokošile, nebo třeba batohy.

Drobnosti, se kterými zazáříte

Reklamní předměty ale nemusejí představovat tak významnou investici. Máte také zákazníky, kterým můžete zaslat drobný užitečný předmět. Oblíbené jsou zde zejména EKO předměty šetrné k planetě. Eko notes s propiskou, batohy z recyklovaného materiálu, hrnky z bambusových vláken, klíčenky z organické bavlny. Zkrátka předměty, které naleznou každodenní využití.

Jaký předmět vyberete pro své účely?

Leave a comment