News

Import zboží z Číny a dovoz zboží z Číny

Import zboží z Číny

Import zboží z Číny může být výhodný bussines, ale není to tak jednoduché, jak by se mohlo dát.

Jak tedy uskutečnit Import zboží z Číny tak, abychom měli jistotu, že proběhne vše v pořádku?

Import zboží z Číny napřímo

Každý týden se velvyslanectví v Pekingu v průměru obrací dvě až tři firmy se stejným problémem. Import zboží z Číny se pro ně stal z důvodu nesplněných závazků ze strany čínského dodavatele noční můrou. Se zhoršující se ekonomickou situací v Říši středu přibývá oklamaných klientů i obchodních partnerů.

Na druhou stranu to, zda uskutečnit Import zboží z Číny přímo či skrze zprostředkovatele, je na ekonomické úvaze každého podnikatele.

Import zboží z Číny vám zajistí firma RighWay IMPEX Ltd.

RighWay IMPEX Ltd. působí na trhu již od roku 2007 a hlavní sídlo má v Hong Kongu.

V Praze poté sídlí její dceřiná společnost RightWay CRAFTS s.r.o. .

Společnost zajistí vše, co je pro Import zboží z Číny důležité, od konzultací, přes vyjednání nejlepších podmínek až po dopravu.

Velikou výhodou jsou partnerské firmy v každé ze zemí, ve kterých společnost působí, ať už se tedy jedná o Import zboží z Číny, Indie, Mexika, Slovenska či export do těchto zemí.

Import zboží z Číny vám zajistí firma RighWay IMPEX Ltd.

,, Při poskytování služeb našim zákazníkům využíváme bohatých zkušeností, které jsme načerpali za léta působení na mezinárodním obchodním trhu. Hlavní naší předností je přítomnost v zemích, ve kterých nakupujeme. Díky tomu můžeme flexibilně reagovat na vzniklou situaci a okamžitě řešit nastalé problémy.

Naším cílem je zajistit zákazníkům perfektní servis, zmírnit rizika spojená s obchodováním se třetími zeměmi na minimální možnou úroveň a zpřístupnit vzdálené trhy všem, kteří o to budou mít zájem “ říká Ing. Vilém Paul ze společnosti RighWay IMPEX Ltd.

Import zboží z Číny a dovoz zboží z Číny vám zajistí firma RighWay IMPEX Ltd.