News

Krátké šaty na ples rafinovanými střihy sluší každé postavě

Obohacení šatníku slušivým kouskem garderoby je snad přirozenou touhou mnohé mladé dívky i dámy v jakémkoliv věku. Toužíte-li po obnově šatny odvážným, nebo seriózním či sexy modelem šatů na ples z módní návrhářské dílny, máte ojedinělou možnost. Prohlídka internetové prodejny je dostupná všem, můžete si listovat mezi kategoriemi bez omezení a v pohodlí domova si vybírat ten nejslušivější kousek. Dlouhé i krátké šaty na ples s rozmanitými střihy, jednoduché či naopak rafinované, s krátkými i dlouhými rukávy, s hlubokým dekoltem, bez ramínek i s ramínky – to vše za milé ceny. Pojďte se podívat!

Vyberte si krátké šaty na ples i do divadla či na slavnostní večeři

Máte chuť vystavit na odiv holá záda? Koktejlové šaty Jovani s řasenou sukénkou, zvýrazněným pasem mašlí na zádech a odhalenou zádovou partií jsou perfektní volbou. Barevná provedení skýtají vícero možností, které šatičky si vybrat. Oblíbená dark blue, vyzývavá champagne anebo burgundy – to jsou barvy, mezi nimiž si vybere každá, i sebenáročnější odvážná dívka i dáma.

Krátké šaty na ples Jovani v barvě černé či ivory s potiskem a odvážným výstřihem potěší rozpustilou dívku i paní, která touží vybočit z řady. Komu učarovaly třpytky nebo zdobení kamínky, má skvělou příležitost pořídit si plesové mini šaty poseté flitry po celé délce, anebo takové, jež mají kamínky na ramínkách, v dekoltu, případně v pase. Pro slavnostní večeři ve dvou, pracovní večerní oslavu anebo na ples jsou dámám k dispozici několikery krátké šaty na ples i do divadla Jovani koktejlového střihu. Zdůraznění ženských tvarů, sportovní postavy nebo krásných nožek umožňují desítky koktejlových šatů s důmyslnými střihy i šaty vyznačující se jednoduchostí a elegancí. Vystavte na odiv své přednosti a nechte se unášet slastným pocitem potěšení z obdivu okolí! Určitě si jej zasloužíte!