News

Markýzy

Markýzy

000markizaPrávě markýzy tvoří v našem portfoliu jedny z nejdůležitějších produktů. Patří mezi nepostradatelnou součást stínicí techniky. Nabízíme vám komplexní řešení, ve světě stínící techniky, který zohledňuje jak interiér, tak exteriér. Markýzy vyrábíme na míru s využitím širokého sortimentu kvalitních látek, od předních evropských výrobců. Látky se zárukou 10 let se vyznačují stálobarevností a vysokou mírou kvalitní impregnace.

V České republice tvoří Diamond design špičku v oblasti kompletní dodávky markýz, od návrhů až po samotnou instalaci. Naše společnost vám nabízí jedinečné technologické postupy při montáži markýz. Disponujeme jedinečným systémem zabudování markýzy do fasády. Máme řešení, také pro terasy v prostoru a zimní zahrady s využitím látek, které mají vysokou termoregulační schopnost. S námi získáte záruční a pozáruční servis a pětiletou záruku. Užitek pro vaši terasu, může přinést i výsuvný volán s patentovým ukrytím. Tento slouží jako ochrana, proti příliš nízkému slunci. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, podle jeho představ a důkladné analýzy potřeb.

MARKYZADodáváme markýzy v klasickém a také atypickém provedení. Markýzy vám zaručí spolehlivou ochranu proti slunečnímu záření, odolnost proti dešti a jiným nepřízním počasí a rovněž mohou působit, jako reklamní plocha, pro vaše logo. Výhody markýz jsou zastínění větších ploch teras, balkónů a prosklené výlohy. Společnost Diamond design vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům.

3 Comments on Markýzy

  1. http://ltstudio.cz/seo-optimalizace
    And if you look at what are life settlement settlement for cash to allow
    the person might be handing through your legal proceedings but you don’t have to pay
    the party a payment over time.

Leave a comment