News

Našli jste na půdě starý obraz? Zkuste navštívit výkup obrazů

Možná jste při vyklízení nějakých prostor našli patrně starý obraz a rádi byste ho nabídli sběratelům. Vydejte se s ním na výkup obrazů. Jistě tímto krokem uděláte zapálenému sběrateli opravdu radost, když si jej pak koupí a bude si ho moct přidat do své cenné sbírky.

Výkup obrazů

Výkup obrazů

Nudíte se? Výkup obrazů bývá spojen i s výstavou

Neseďte doma a vyrazte za kulturou, vyhledejte si probíhající výstavu v galerii, kde vás patrně zaujme výkup obrazů, můžete chvíli přihlížet, až vás také zláká zaběhnout domů pro schované obrazy, můžete je zkusit prodat a zjistit tak jejich cennost.

Výkup obrazů vás zbaví přebytečností

Pokud vám doma leží nepotřebné a zbytečné obrazy, odneste je na místo, kde se jich určitě rádi ujmou. Výkup obrazů je i možností, jak se zbavit nelíbivého díla a poohlédnout se tak po jiném, který se bude více hodit do vaší domácnosti na zeď i do vaší sbírky.

Někomu uděláte výjimečnou radost, třeba právě vy máte doma obraz, který se vám nelíbí či nehodí do interiéru, naopak někoho velice potěší, možná právě ten váš shání i několik let do své sbírky. Neváhejte, obrazy nevyhazujte, odneste jej na výkup obrazů a uděláte tak dobrý skutek.
Navštivte zároveň také galerii a možná se u vás projeví také skrytá vášeň sběratele.

V galerii můžete příjemně strávit odpoledne za doprovodu krásné, tlumené hudby, jen se svou fantazií a myslí. Možná spatříte poprvé díla, které znáte jen z televize, věřte, že na vlastní oči je to jedinečný zážitek, který se mnohdy již neopakuje. Proto pravidelně navštěvujte výstavy i aukce a nenechte si ujít ta nejkrásnější a nejcennější česká i světová díla. Propadnete naplno umění a už se ho nebudete chtít vzdát za žádnou cenu!

Galerie Kodl

Národní 7, Praha 1, 110 00

Otevírací doba:
Po – Pá 10:00 – 18:00 hod.

tel.: +420 251 512 728
mobil: +420 602 327 669
e-mail: galerie@galeriekodl.cz
web: www.galeriekodl.cz