News

Nový hit v bydlení – hřejivé shaggy koberce

Stále více lidí si pro své byty nebo kanceláře pořizuje chlupaté shaggy koberce, které svým dlouhým vlasem míří na všechny strany. Stávají se oblíbenou a stylovou součástí všech interiérů.

Co jsou shaggy koberce?

Stále oblíbenější shaggy koberce jsou vysoce pevné a trvanlivé koberce z jemné příze. Jejich vlas bývá dlouhý mezi 3 až 6 centimetry a vyznačuje se velkou hustotou a rošťáckým dojmem, kdy jednotlivé vlasy směřují do všech možných směrů. Svým neotřelým designem se stávají oblíbeným prvkem v domácnostech i kancelářích, hotelích nebo wellness centrech – zkrátka všude tam, kde si lidé přejí prostory s hřejivým a zároveň moderním dojmem.

Pozor, přichází elegán! Shaggy narin se hlásí o slovo.

Jestliže jsou koberce shaggy označovány za kusy s originálně ledabylým vzhledem, vyskytuje se mezi nimi i elegantní krasavec – shaggy narin má výšku vlasu 45 mm a je vyroben z materiálu vhodného i pro alergiky – 70% polypropylen a 30% polyester zaručují hřejivý a příjemný pocit. S tímto stylovým kouskem nemůžete šlápnout vedle, hodí se do každého interiéru. Bývá dodáván ve 13 odstínech, vždy elegantních a jednobarevných. Stane se šperkem každého interiéru!

Kam je možné umístit kusové shaggy koberce?

Těšíte se na chvíli pohody s knihou? Až si pořídíte kusové shaggy koberce, může se vám stát, že již nebudete sedat do své oblíbené lenošky, ale zamíříte rovnou na zem – tento kousek vás doslova obejme a svou hebkostí vás naláká na čtenářské chvilky. V dětském pokoji se tyto překrásné koberce stávají oblíbeným místem k odpočinku, četbě i hrám. Máte v ložnici něco příjemného pod nohy? Vyzkoušejte shaggy koberec a už nebudete chtít měnit! Koberce tohoto stylu jsou ideální do každého interiéru.

Jaký koberec chybí vám? Chystáte se zútulnit svůj byt nebo kancelář?