News

Přerůstají vám objednávky zboží přes hlavu? Vsaďte na samolepicí etikety

Odesílání objednávek z e-shopů, kamenných obchodů, ale i zásilkoven se dá zjednodušit. Stačí vědět, jak na to. Plzeňské studio je schopno zrychlit, zjednodušit a zefektivnit expedici z vaší provozovny díky užitečným pomocníkům, jako jsou samolepicí etikety, etikety v kotoučích, aršíkové etikety nebo termopásky. Specializovaná tiskárna samolepicích etiket dodává čisté i potištěné štítky v různých rozměrech v provedení vellum, chromo, HGW a termo. Etikety jsou zhotoveny z materií jako PE, PP, PET, PVC. Doplňkovým sortimentem jsou aršíkové etikety, značkovací etikety s 1b potiskem, etiketovací kleště a termopásky pro transferové tiskárny.

Nechte si poradit. Možná vám budou stačit termoetikety

Že vás skoro rozbolela hlava z uvedených typologií a materiálů. Nechte si od odborníků ve studiu poradit, jaké etikety se budou hodit zrovna pro vaši provozovnu, sklad, obchod, expediční oddělení. Například termoetikety se vyrábějí z papíru citlivého na změnu teploty – takzvaného termocitlivého papíru. Při tisku není zapotřebí termotransferové pásky, papír zčerná pouhým zahřátím tepelnou tiskovou hlavou. Pokud pro svůj obchod potřebujete cenovky v malém množství, možná vám budou stačit aršíky. Jestliže zase chcete odesílat balíčky po jednom každému odběrateli zvlášť, budou pro vás výhodné bílé etikety bet potisku.

Termo etikety, etikety v kotoučích a arších seženete na jednom místě

I když nejste zrovna z plzeňského okresu, nevadí. Tiskárna rozesílá objednané  termo etikety, etikety v arších i kotoučích, TTR termopásky, EAN čárové kódy po celé České republice. Komunikací s pracovníky studia zjednodušíte svůj přesný výběr konkrétních pomocníků pro svou provozovnu. Předběžná kalkulace zakázky, kde se musejí tisknout návrhy dle vaší předlohy, je samozřejmostí.