News

Staň se součástí týmu U&SLUNO

Přemýšlíš o změně zaměstnání? Chceš chodit do práce rád a s úsměvem? Naplň svůj život prací, která tě bude skutečně bavit a kam budeš chodit vážně rád. Věř, že takové pracovní pozice opravdu stále existují, jen je musíš najít. A aby ses nemusel brodit nabídkou volných pracovních pozic, máme pro tebe tip, kam můžeš poslat svůj životopis.

Pokud tě baví svět informačních technologií a máš už nějaké zkušenosti z tohoto oboru, zašli svůj životopis do firmy U&SLUNO. Firma se zaměřuje na poskytování poradenských a konzultačních služeb pro retail, logistiku i distribuci. Nemusíš se bát toho, že pošleš životopis do firmy, kde je práce stereotypní a kde se nic nenaučíš. Zde se naopak budeš učit denně a každým dnem se budeš rozvíjet a zlepšovat.

Pokud patříš k lidem, kteří se zaměřují na informační technologie a kterým nejsou informační technologie cizí, je o tebe pravděpodobně velký zájem. Nabízí ti jistě z mnoha stran skvělé benefity a dobré finanční ohodnocení. Jenže ty toužíš také po příjemném a přátelském prostředí.

Právě přátelský kolektiv najdeš ve firmě U&SLUNO, která je dnes označována za velmi dynamickou a rychle se rozšiřující společnost na trhu.

Jakou pozici obsadíš ty?

Samozřejmě se nemusíš bát toho, že přátelský kolektiv je to jediné, co tě ve firmě U&SLUNO čeká. Kromě toho tě taktéž čeká celá řada benefitů, k nimž se řadí pružná pracovní doba, čokoládové středy nebo vynikající káva. Nezapomínej na to, že se zde mnohému novému naučíš.

Otázkou nyní je, jakou z volných pozic obsadíš ty? Staneš se novým analytikem nebo specialistou softwarových aplikací? V každém případě se podívej na seznam aktuálně volných pracovních pozic, který najdeš na joinus.cz.

Nemusíš být z Ostravy

Možná tě zarazil fakt, že firma sídlí v Ostravě, ale ty v Ostravě nebydlíš. Nemusíš věšet hlavu, firma nabízí možnost pracovat formou Home Office, tudíž můžeš pracovat takřka odkudkoli z České republiky.