News

Tip, kde uspořádat teambuilding

Pokud vedete v zaměstnání nějaký tým lidí, pokud jste jejich šéf, tak se většinou rozčilujete nad tím, jak někteří neumí společně spolupracovat. Není ale třeba, abyste si krátili nervy, protože existuje možnost, jak váš kolektiv perfektně ucelit. Tímto řešením je takzvaná teambuilding, což je akce, během které se váš tým rozhodně naučí spolupracovat, ať chce nebo nechce.

Existuje tolik míst, která jsou vhodná pro teambuilding. Pokud ale chcete trochu modernější a stoprocentně účinné místo, kde se bude váš teambuilding konat, pak zvolte prostředí únikových her. Únikové hry dneska zná jistě každý. Jedná se o druh zábavy, který v sobě nese nejen adrenalin, ale taky zaručuje spolupráci celého týmu. Během hodiny se totiž skupina, která bude uzamčena v místnosti, musí dostat pomocí společného uvažování a rozluštění hádanek ven. Co je tedy lepšího pro teambuilding?

Nejoblíbenější únikové hry jsou v Ostravě. Jedná se o únikové hry The Chamber, které jsou unikátní v tom, že nabízejí rovnou tři varianty únikových her. V každé variantě se ale ověří schopnost spolupráce.

Jaké únikové hry si v Ostravě můžu zahrát?

Velice oblíbená je zde úniková hra „Útěk ze středověkého žaláře“. Tato hra je totiž naprosto jedinečná a v jiném městě ji rozhodně nenajdete. Dostanete se díky ní do minulosti, do naprosto autentického prostředí středověku. Jedná se o hru pro pokročilejší hráče.

Jestliže máte v týmu spíše nováčky, zkuste utéct z „Tajemné pracovny“, což je taková klasika, kterou najdete v každém městě. Co však jen tak někde nenajdete a co je určené hlavně pro ty, kteří milují technologii, je útěk z Hackerova doupěte.

Nejen pro teambuilding, ale taky pro rodiny či přátele

Samozřejmě to není něco, co je určeno jenom pro teambuildingy, ale také si tyto hry vyzkoušejte s rodinou nebo s přáteli třeba tehdy, kdy prší či je jinak nevlídné počasí.