News

Vydejte se za zdravím do Bohemia-lázní v Karlových Varech

Karlovy Vary však mají co nabídnout během celého roku. Návštěvníci si zde vždy najdou zajímavé akce podle svých zájmů. V tomto roce je však nabídka obohacena o akce spojené se 700. výročím narození zakladatele Karlových Varů, Karla IV. Atraktivita pobytu v Bohemia-lázních se tak ještě zvýší a to při nezměněných cenách.

Lázně

Bohemia lázně Karlovy Vary

„Termíny spojené s konáním akcí jsou nejatraktivnější, proto se vyprodávají mezi prvními. Neváhejte tedy a spojte svůj zdravotní pobyt a relax s kulturou a naplánujte si pobyt v našich lázních během konání některé z připravovaných kulturních akcí. Mezi trvale nejoblíbenější termíny každoročně patří i doba konání Mezinárodního filmového festivalu, či zahájení lázeňské sezony. Ve Varech jsou stále výstavy v Galerii umění či v Becherově vile, k dispozici jsou i muzea Becherovky, sklárny Moser, Muzeum voskových figurín a výlety do okolí. V případě, že si klienti chtějí udělat delší výlety, je jim k dispozici naše cestovní kancelář Kaleidoskop Travel. Prodává i vstupenky na koncerty a to prostřednictvím portálu Infocentra Karlovy Vary www.vstupenky.karlovyvary.cz,“ upozornil J. Sluka.
Z Karlových Varů je snadné se vypravit i na nejrůznější výlety do Spolkové republiky Německo. K nejnavštěvovanějším místům patří Drážďany s galerií Starých mistrů, či město hudebního skladatele Richarda Wagnera – Bayreuth, kde se snoubí historie s nákupy. Tato města jsou vhodná i na odpolední výlety, protože se do nich návštěvníci dostanou z Karlových Varů v průběhu 2 hodin. K dalším často navštěvovaným místům patří Praha a lázeňský trojúhelník, Český Krumlov a Mariánské Lázně se svou zpívající fontánou a možností zážitkové večeře v historických prostorách pivovarské restaurace Ve Skále. V blízkosti Karlových Varů je možnost navštívit hrad Loket, zámek Kynžvart nebo zámek Bečov s relikviářem sv. Maura.

červenec_bayreuth_IMG_2384u
Karlovy Vary se pyšní řadou nej-, díky kterým se staly nejvyhledávanějšími lázněmi v České republice. Jsou to naše největší a nejznámější lázně, mají nejvíce kolonád a nejteplejší léčivé prameny. Koná se zde nejvýznamnější filmový festival u nás a v jejich okolí najdete nejvíce golfových hřišť. Vyrábí se zde nejprodávanější hořký bylinný likér – Becherovka. A můžete si z lázní přivézt jeden z nejznámějších suvenýrů, tzv. kamennou růži (papírová růže se ponoří do karlovarského Vřídla na 14 dnů, během kterých se pokryje silnou vrstvou vřídlovce – odrůdou rezavého aragonitu). Karlovy Vary jsou obecně uznávaným fenoménem lázeňství nejen v Čechách, ale i na celém světě. Tak proč si nedopřát lázeňskou péči právě v Karlových Varech?

 

Další informace jsou na: www.bohemia-lazne.cz.