News

Zrcadlové skříňky do každé koupelny

Přestavujete svou starou koupelnu nebo si budujete koupelnu úplně novou? Ať tak či tak, vždy je třeba důkladně promyslet, jak bude vypadat, jaký zvolíte nábytek, či jestli budete chtít i zrcadlovou skříňku. Vše si důkladně změřte, a nakreslete si plánek. Na co dalšího se zaměřit?

Co s prostorem nad umyvadlem?

V dnešní době máme už naštěstí velký výběr zrcadlových skříněk než dříve. Klasické „galerky“ jsou naštěstí pasé, a vy můžete vybírat ze spousty variant provedení materiálu, či barev moderních zrcadlových skříněk. Do nich se hravě vlezou různé šampony krémy či jiná kosmetika, jelikož se jejich hloubka pohybuje mezi 12 až 17 cm. Výška, kterou si vyberete, je už pouze na vás a na propozicích vaší nové koupelny.

Máte prostor?

Pokud jste majitelem větší koupelny, určitě doporučujeme koupit si i samostatně stojící, či na zeď připevněnou skříňku. Nicméně ta by rozhodně měla být ze stejné série jako vaše zrcadlová skříňka, aby se styl tohoto nábytku jednoduše vizuálně nebil. A úložného prostoru máte najednou víc, než potřebujete!

Nejvhodnější barva?

Ať chcete nebo ne, tou nejoblíbenější koupelnovou barvou je samozřejmě bílá. Bílou nic nezkazíte, nikoho neurazí, a hlavně každou koupelnu opticky projasní. Neméně oblíbený je i styl imitace dřeva.  Bohužel, jak je známo – v koupelně se udržuje vlhkost, takže nábytek z pravého dřeva je do ní nevhodný.

Nikdy se nerozhodujte podle ceny

Nízká cena totiž může znamenat levnou napodobeninu. A to rozhodně nechcete! Taková napodobenina totiž prakticky nic nevydrží, a vy budete velice brzo přemýšlet nad pořízením dalšího nábytku. Takže pokud si myslíte, že nákupem levného vybavení ušetříte – opak je pravdou.

Dopřejte si tu radost z budování a užijte si vaši zbrusu novou koupelnu!