News

Bytové vodoměry zaručí přesný odečet energií

Cena vody se ve většině krajů rok od roku mírně zvyšuje. Jestliže nechcete mít pochybnosti nad správným vyúčtováním vody, musí být v domě či v bytě nainstalovaný kvalitní vodoměr. Ten si v případě zájmu můžete nechat vyměnit za takový, který vám bude maximálně vyhovovat a který pro vás pečlivě změří každou kapku vody. Kvalitní bytové vodoměry dodává společnost RENOVA.

Proč se vyplatí investovat do kvalitního vodoměru

Správně vybraný vodoměr bude sloužit desítky let a vůbec o něm nebudete vědět. Pokud se vodoměr porouchá, může nastat problém, protože nevíte, kolik vody jste spotřebovali. Vodoměr tedy nikdy nevybírejte podle ceny. Volte raději dražší a přesnější zařízení s propracovanými ochrannými prvky, které brání jeho ovlivnění. Moderní bytové vodoměry jsou již ve většině případů antimagnetické a mají utěsněné počítadlo. Fungují tedy velmi přesně a prakticky kdykoliv podají informace o odběru vody.

Vodoměr většinou instaluje přímo dodavatel. I pro něj jsou tedy určeny webové stránky vodomery.cz, kde si může vybrat ideální bytové či domovní vodoměry podle svých představ. Společnost RENOVA je navíc pouze neprodává, ale nabízí k nim i profesionální servis, takže vy neřešíte žádné případné poruchy a vše je pro vás mnohem jednodušší. Ve společnosti mají 65 let zkušeností a o kvalitě produktů a poskytovaných služeb tedy vypovídá i dlouholetá tradice. Síť montážních partnerů naleznete po celé České republice.

Bytové vodoměry s maximální spolehlivostí

Kontaktujte obchodního zástupce společnosti RENOVA z vašeho regionu a nechte si poradit s vhodným výběrem vodoměru. Kromě bytových a domovních vodoměrů zde nabízejí také spolehlivé měřiče tepla. Mezi jejich klienty patří například společnosti Pražské vodovody a kanalizace, Vodárna Plzeň, ČEZ Teplárenská a mnohé další. Rozhodně tedy nesáhnete vedle.