News

Co je nového v oblasti zdravého životního stylu?

 Toužíte po miminku a stále se Vám nedaří otěhotnět? Fyzioterapeuti i lékaři často doporučují cvičení podle metody Ludmily Mojžíšové. Přijďte tento tradiční koncept cvičení vyzkoušet do Centra trvalého zdraví Cordeus.

Se cvičením podle Ludmily Mojžíšové k vytouženému miminku

Cvičení Ludmily Mojžíšové představuje fyzioterapeutickou metodu, která je založena na odstranění svalového napětí, vyrovnávání svalové nerovnováhy a zejména nerovnováhy hlubokého stabilizačního systému. Součástí cvičení jsou také techniky, které vedou k mobilizaci žeber, páteře a kostrče. Cvičení podle Ludmily Mojžíšové představuje dvacet dva cviků, které tato žena požadovala po budoucích maminkách. Již během několika málo lekcí zjistíte, že se zlepšuje Váš zdravotní stav a odstupují občasné bolesti zad. Jednotlivé cviky naleznete samozřejmě také v odborné literatuře a na internetu, kdo však nerad cvičí sám nebo kdo chce mít jistotu, že dané cviky provádí správně, ten může začít cvičit s profesionálními lektorkami v Centru trvalého zdraví Cordeus. Aby byla metoda účinná, je potřeba cvičit pravidelně a poctivě. Doporučuje se cvičit alespoň dvakrát denně po dobu minimálně šesti měsíců.

Jak dosáhnout vysněné postavy?

Centrum trvalého zdraví Cordeus nabízí však také spoustu dalších služeb. Jednou z nich je i Zdravá výživa Praha. Jde o program Metabolic balance, který Vám pomůže zbavit se nepříjemných střevních problémů a zároveň zhubnout přebytečné kilo navíc. Jedná se o komplexní program pro očistu organismu, úpravu metabolismu a posílení látkové výměny. Díky Metalobic balance můžete získat vysněnou postavu dříve, než jste si vůbec dovedla představit. Výživový program přistupuje ke každému metabolismu individuálně, neboť jen tak lze docílit vytoužených výsledků.