News

Do Německa za veletrhy. Podívejme na ty strojírenské

více v článku...

Přemýšlíte o tom, že byste se vydali na nějaký zajímavý veletrh? Co se vyjet podívat na strojírenský veletrh, které bývají každým rokem velice atraktivní a zajímavé. Pakliže jste někdy na strojírenském veletrhu byli, pak víte, že to dávno není jenom o strojírenství, ale je to také o energetice a mnohých dalších odvětvích, která se strojírenstvím úzce nebo alespoň trošku souvisí. 

Samozřejmě dochází i u nás k velké spoustě zajímavých veletrhů, na kterých se prezentují nejrůznější firmy se svými produkty. Na českých veletrzích dokonce mnohdy narazíte i na firmu MSC MetPro, a. s., v níž při výrobě dochází ke tryskání materiálu nebo k ohraňování materiálu. Zamiřme však nyní do Německa, protože zdejší veletrhy jsou krapet vyhlášenější a větší. 

Hannover Messe

K vůbec nejvyhlášenějším veletrhům patří bezesporu veletrh Hannover Messe. Jedná se zároveň o jeden z největších veletrhů, k nimž dochází v rámci světových strojírenských veletrhů. Neuskutečňuje se nikde jinde než v Hannoveru, jak ostatně název veletrh napovídá. Právě tento veletrh je tou pravou ukázkou toho, že na strojírenských veletrzích to není jenom o strojírenství, ale že je to také o průmyslové automatizaci, o nejrůznějších energetických technologiích, také o novinkách z robotiky nebo z podobného odvětví. 

Dalo by se říct, že tento velkolepý veletrh je průkopníkem trendů, jedná se o prvotřídní platformu, na které se představují novinky z celého světa průmyslové automatizace. Být tady, to je jednoznačně zážitek, který byste si neměli nechat ujít. 

Euroblech

Ve stejném městě také dochází k dalšímu zajímavému veletrhu. Tím veletrhem je Mezinárodní veletrh technologií Euroblech, který se zaměřuje nejen na technologie, jak název vypovídá, ale také se dotýká strojírenství, plechových výrobků, také hliníkových a ocelových konstrukcí a elektrotechniky či optiky a celého elektronického průmyslu. Dalo by se říct, že si zde každý přijde na své.