News

Kde najít vhodný pozemek, když nabídka je nedostačující?

Pátráte po ideálním pozemku, na kterém byste si postavili vysněný příbytek? Nabídka se zdá být poměrně malá. Nebo je tomu jinak? Možná jen nevíte, kde po správných nemovitostech nebo právě pozemcích pátrat. Pokud si přejete najít vhodné místo pro svůj budoucí život, kde založíte rodinu a zasadíte strom, přinášíme vám tipy, kde ho najít.

Využití služeb realitního makléře

Ve chvíli, kdy se položí otázka, a sice kde najít vhodný pozemek se většina lidí automaticky přesouvá na internet a hledá v aktuálních inzercích. Takových webů je v současné době celá spousta a najít ideální pozemek nejlepší ceny je trochu oříšek (navíc obrovský žrout času). Proto je skvělým krokem využití služeb realitního makléře.

Realitní makléř má pod palcem prakticky všechny nabídky a často se mu pod ruku dostanou novinky, o kterých zatím nenajdete na internetu ani zmínku. A přesně tímto způsobem se dostanete ke skutečně skvostnému místu vhodnému pro život.

Pro oblast Rožnov pod Radhoštěm doporučujeme spolehlivou makléřku Martu Trojáčkovou – realitní specialistka na oblast Beskyd a okolí.

Sousedi a známí

Říká se, že líná huba je holé neštěstí. Pokud patříte k jedincům, kteří se bojí mluvit a kteří neradi ostatním sdělují své plány, pravděpodobně to nedotáhnete daleko ani v osobním životě, ale ani při hledání ideálního pozemku. Klíčem k úspěchu totiž často v tomto případě bývá poptání se známých a sousedů.

Opět platí, že není jen těch nabídek, které se nachází na internetu. Může se stát, že známý vašeho známého zná někoho, kdo se k prodeji svých pozemků teprve chystá.

Vyvěšení poptávky

Co také zabírá, tak vyvěšení vlastní poptávky. Přidejte se do facebookových skupin nebo jen vyvěste do okna či na úřední desku ve městě či obci, že hledáte pozemek. Sdělte podrobnosti, zanechejte kontaktní údaje a čekejte. Věřte, že se něco objeví.