News

Kojenecké potřeby, které nestojí jmění

Jakožto maminka v očekávání svého prvního potomka, jsem samozřejmě chtěla mít jistotu, že až náš malý poklad spatří světlo světa, budeme pro něj mít kompletně všechny kojenecké potřeby nachystané. Dudlíky, chrastítka kousátka, potřeby pro mě i malého potomka a spoustu dalšího. Představa finanční náročnosti nás s partnerem při pohledu do výlohy prodejny s dětským sortimentem lehce vyděsila, a proto jsme zapátrali na internetu, kde jsme v moři všech různých e-shopů našli svého favorita, ve kterém jsme nakoupili vše potřebné jak pro mne jakožto maminku, tak i pro naše očekávané miminko. Věřte nebo ne, ale potřeby pro kojence vás ne vždy musí finančně zruinovat.

Výbavička pro miminka byla opravdu pestrá

Při pohledu na všechny důležité propriety hodné nastávajícím matkám a především jejich miminkům, jsem se nestačila divit. Výbavička pro miminka je opravdu pestrá a vybrat si v současné době výbavu anebo dětské a kojenecké oblečení, je opravdu běh na dlouhou trať. Naštěstí jsme se s manželem v moři všemožných vymožeností pro novopečené rodiče neztratili a pořídili přesně to, po čem jsme toužili a navíc se na nás nezlobila ani naše peněženka. Kojenecké potřeby levně v obchodě rozhodně neseženete a pokud se necháte nalákat reklamními triky, které na budoucí maminky čekají na každém rohu, jelikož představují lukrativní byznys, pořízení miminka se vám jistě velmi prodraží.

Základní výbavička pro miminko byla včas doma

Základní výbavička pro miminko byla doma samozřejmě dávno předtím, než se náš vytoužený potomek narodil. Díky rychlé komunikaci a perfektním dodacím lhůtám, jsme pořídili vše potřebné do foroty a na poslední chvíli jsme se mohli jen a jen těšit na samotný porod. Zaujal nás tak nejen samotný prodej kojeneckých potřeb, ale také to, že má na svědomí dětské oblečení český výrobce, nikoli žádná z rozvojových zemí. Věříme tedy rozhodně tomu, že až budeme plánovat druhého potomka, kterého si rovněž bezmezně s mužem přejeme, obrátíme se znovu na našeho oblíbeného dodavatele.