News

Léto a svatební výzdoba? Nic jiného k sobě tak skvěle nepasuje!

Těšíte se na léto? Určitě ano, vždyť právě léto je jedním z nejkrásnějších období v roce. A nejen to, právě v létě se koná nejvíce svateb. Pokud i vy chystáte svatbu v létě, přinášíme vám několik skvělých tipů, jak si udělat letní svatbu ještě krásnější. Mezi nejdůležitější patří svatební výzdoba. Do té květinové se nebojte zakomponovat třeba i plody ovoce. K létu ovoce prostě patří. Ve svatební výzdobě se dá využít v různých originálních podobách – fantasticky vypadá ovoce zakomponované do květinové ikebany na hlavním stole, dech vyrážejí i nádherné bedničky s ovocem a květinami volně rozmístěné po interiéru a exteriéru. Neotřele a originálně bude vypadat i svatební výzdoba na autě přizdobená letním ovocem. Třeba třešněmi.

Jakou další svatební výzdobu neopomenout?

Na dobře připravené svatbě nesmí chybět ani svatební fotokoutek, svatební bublifuky, svatební ubrousky, polštářky na prstýnky, svatební podvazky, svatební truhly, svatební kniha hostů, svatební vystřelovací konfety, svatební girlandy a pom, diamantové konfetky, svatební vývazky a další skvělá svatební výzdoba


Léto přeje zamilovaným, oslavte svůj velký den, máme pro vás tip: plastové svatební oznámení.


Léto  přeje svěžím nápadům 

I svatební jmenovky můžete pojmout originálně. Třeba jako dva v jednom, tedy jmenovku a dárek v jednom. Svatební jmenovku můžete zapíchnout do jablíčka, hrušky, pomeranče, broskve či mandarinky. Takové svatební jmenovky splní hned dva účely: už nebudou pouze svatebními jmenovkami, ale i čerstvým a chutným dárkem pro svatební hosty.Totéž platí pro svatební výslužky. Ty je třeba naplnit jídlem, kolem kterého se točí celá svatební hostina. Jelikož letní svatební zábava bývá často doprovázena vysokými teplotami, horka se by se měla odrazit i na gastronomických preferencích svatebních hostů. Ti často raději sáhnou po osvěžujících jídlech a chlazených nápojích, než po těžce stravitelných pokrmech.

Leave a comment