News

Oddlužení je tím nejlepším rozhodnutím

Oddlužení je tím nejlepším rozhodnutím

Spousta lidí, kteří neplatí své pohledávky, má obrovský strach z exekutora. Není se čemu divit, zabavení majetku je pro mnohé noční můrou. Jestliže ale využijete insolvenci, tak je to jiné. Budete totiž pod ochranou insolvenčního zákona, což znamená, že k vám domů rozhodně nebudete moci přijít exekutor ani kdokoliv jiný, kdo by vás mohl nějak ohrožovat. To je právě dalším důvodem, proč byste měli tuto možnost využít.

Oddlužení nebojte se exekutora

Víte, co je to oddlužení a v čem vlastně spočívá? Možná jste se setkali někdy již s pojmem insolvence, což značí prakticky to samé. Jedná se o to, že dojde ke sjednocení vašich splátek do jedné veliké pohledávky, kterou budete platit zaráz. Stačí, abyste vyhlásili takzvaný osobní bankrot, a vše se dá rychle do pohybu. Tuto možnost by měl využít každý, kdo má strach z exekutorů a kdo ví, že není možné riskovat. Jestliže se nechcete dostat s nikým do křížku a chcete mít konečně opět spořádaný život jako předtím, než jste si začali půjčovat, tak je pro vás tento krok opravdu dobrou volbou, která vám možná zachrání váš finanční život.

Oficiální cesta

Insolvence tedy představuje jediné možné oficiální řešení, jak se zbavit nepříjemných exekutorů a jak snížit výši svých splátek. Pokud jste tedy i vy ve špatné situaci, tak tuto možnost určitě oceníte, protože vám může nesmírně pomoci. Rozlučte se s nepříznivými podmínkami, které nyní máte. Dejte svůj život opět do kopy a to díky této obrovské pomoci, která vám rozhodně přijde vhod.

oddluzeni

Leave a comment