News

Párty stany při rodinných oslavách

pártyNení nic příjemnějšího než volný čas strávený se členy vlastní rodiny. Zvláště když se jedná o slavnostní či nějakým způsobem výjimečnou událost v kruhu rodinném jako je svatba, křtiny, oslava narozenin, promoce nebo třeba jen nedělní oběd. Pokud navíc tuto oslavu pořádáme pod širým nebem, na své zahradě, na terase nebo dokonce na pláži, jednoznačně si vzpomínka všech zúčastněných zachová punc výjimečnosti.

Jak uspořádat zahradní párty

Událost konaná v exteriéru je podstatně náročnější na organizaci. Především je třeba na místo určení včas dopravit všechno potřebné vybavení – židle, stoly, lavice, gril, nádobí, příbory, nápoje, veškeré občerstvení. Zapomenout nesmíme ani na vkusnou výzdobu. Pochopitelně také několik dní předem bedlivě sledujeme předpověď počasí, které je v našich končinách bohužel poněkud vrtkavé. Sebelépe připravenou garden party dokáže v mžiku zhatit nečekaná dešťová přeháňka, silný vítr nebo naopak prudké sluneční paprsky. Jak to zařídit, aby počasí nebylo Vaším pánem, a Vy jste nemuseli rušit dlouho dopředu připravovanou zahradní párty?

Nezbytné zahradní párty stany

Kvalitní zahradní párty stany za Vás vyřeší nejednu nepříjemnost spojenou s nestálým počasím. Opravdu se Vám proto vyplatí mít dostatečný počet párty stanůvždy po ruce, a to především v požadovaných rozměrech. Pro menší společnost si vystačíte s párty stany o velikosti 3×3 m či 3×6 m, do objemnějšího zahradního párty stanu 5×10 m nebo 6×12 m se již vměstná i početnější společnost včetně nezbytného zahradního nábytku.

Velkým hitem posledních let jsou především nůžkové párty stany, dodávané v mnoha různých provedeních, které jsou oblíbené zejména pro svoji snadnou manipulaci. Postavit a složit nůžkový párty stan totiž zvládne naprosto každý, a to doslova během několika málo minut. Tyto šikovné pomocníky proto můžete mít vždy připravené a rozložit je kdykoliv podle aktuální potřeby. Mohou sloužit nejen jako úkryt pro Vaše hosty, ale rovněž jako mobilní skladiště, přístřešek pro catering nebo pro hudební sestavu.

Zahradní párty stany a jejich variabilita

oslavaPoužití párty stanů je opravdu široké. Za slunečného počasí lze zcela odstranit jejich boční části a vytvořit tak vzdušný zahradní altán, jehož střecha nás ochrání před prudkým slunečním svitem. Pokud se nečekaně zvedne silný vítr, můžeme naopak pomocí bočnic párty stan zcela uzavřít a vytvořit v něm tak příjemné klima. Za obzvláště studeného počasí můžeme v párty stanu hostům přitopit teplometem nebo přímotopem, které zahradní stan spolehlivě vytopí. Použití zahradního párty stanu se tak neomezí jen na letní sezónu a Vy se můžete radovat z rodinných oslav během téměř celého roku. Staňte se za pomoci zahradního párty stanu vyhledávaným hostitelem, jehož slavnosti na zahradě si každý člen rodiny oblíbí!