News

Párty stany za velmi dostupné ceny

párty stany

Jak jste si mohli povšimnout tak některé firemní, sportovní, kulturní a další společenské akce zastřešují různě barevné párty stany. Od prvního pohledu je patrné, že se jedná o mobilní zastřešení určeného prostoru, a to nejen ve venkovním prostředí, ale i v interiéru.  Velkoplošné párty stany si můžete pronajmout s veškerým zařízením – podlaha, topení, zahradní nábytek, osvětlení, pivní set včetně cateringu.  Firma vám stan přiveze, postaví a zase demontuje a odveze, ale to už něco stojí. Pokud ovšem pořádáte různé akce v pravidelné periodě, tak se vám mnohem víc vyplatí si párty stan pořídit.

Párty stany

Párty stany

Vlastní párty stany – to je naše doporučení

Párty stany mají ohromné využití a slouží i jako skladovací prostor nebo mobilní garáž. A pokud pravidelně kempujete nebo pořádáte společenské bankety, grilovací párty, zajisté jste si již tento výrobek pořídili. Párty stany vám spolehlivě ochrání nejen hosty, ale také jídlo a pití před deštěm, větrem nebo silným slunečním zářením. Trh nabízí párty stany v různé velikosti, tvarech a barvě, kde je důležitým parametrem konstrukční řešení. Rozhodně nedoporučujeme párty  stany zakoupit u pochybných prodejců, neboť nízká cena se zpravidla rovná velmi nízké kvalitě. A pokud párty stan není stabilní, tak neočekávejte zdařilost své akce. Stačí silnější vítr a stan se zřítí.

Párty stany – ohromně vysoká kvalita

A kde se nalézá vysoká kvalita za ohromné ceny? Kde nabízejí zboží, které je vyrobené podle přísných evropských norem a standardů? Dovolujeme si vám touto cestou představit špičkový internetový obchod t-zbozi.cz.  Do dvou pracovních dnů máte zboží doma, luxusní zákaznický servis, rychlé vyřizování reklamací.  Párty stany si můžete doma rozložit, a pokud vám nebude vyhovovat velikost – do čtrnácti dnů bez udání důvodu můžete nepoškozené zboží vrátit.