News

Pomoc s akcí na jedničku!

Pro dokonalé povedení různých akcí je zapotřebí přítomnosti profesionálních hostesek. Dokáží takovou akci pozvednout na nevídanou úroveň. Obraťte se na Eventmodels a vše vám snadno a rychle zajistí.

Šířka služeb?

Ptáte se, jaké služby vám dokáží poskytnout? Jednoduše všechny – pomocné práce před začátkem celé akce, vítání klientů, podávání welcome drinků, koordinace účastníků. Dokonce i obsluha šatny nebo podávání květin či darů nejsou výjimkou. Hostesky od Eventmodels umí pozvednout celou akci!

Zahraniční akce nemusí být překážkou. Doprovod klientů v angličtině nebo předávání cen pro rusky mluvící klienty jsou běžnou praxí. Navíc se lze domluvit třeba na promo akcích ve francouzštině, španělštině nebo němčině. Záleží jen na vás, co zrovna potřebujete!

Koordinace celé akce zajištěna

Aby vše klaplo, musí existovat někdo, kdo celou akci do puntíku zorganizuje. To mají na starosti event manageři nebo team leadeři, kterým se stává beze sporu nejzkušenější hosteska z Prahy. Jejich náplní je především koordinovat celou komunikaci mezi klientem a týmem, zajistit tak vše od A až do Z.

Potřebujete-li, aby hostesky byly náležitě oblečeny na vaší oslavě nebo firemní akci, ani to není problém. Dokonce lze sladit i barevně logo vaší firmy se celým outfitem hostesky. Půjčovna disponuje stovkou kostýmů, z kterých můžete snadno vybrat. Další kostýmy lze domluvit přes spolupracující partnery, takže vybírat máte opravdu z čeho!

Kde najdu hostesku?

Eventmodels působí po celé České republice a na Slovensku. Profesionální služby nabízí hostesky Praha, hostesky Ostrava i hostesky Brno. Není vůbec ale problém zajistit hostesku přímo v lokalitě konání takové akce. Eventmodels má svůj centrální tým, který je k dispozici vždy i s dopravou a ubytováním. Profesionální služby jsou poskytovány již od roku 2013.