News

Repase brzdových třmenů se zárukou

Chcete ušetřit za opravu svého nákladního automobilu nebo přívěsu? Ať už vůz využíváte k soukromým nebo pracovním účelům, žádnou závadu na něm nepodceňujte. V extrémním případě by se totiž váš automobil mohl stát nepojízdným i na několik dní. Jakmile tedy ucítíte problémy se svými brzdami, nechte si je vyměnit či opravit. Své místo zde určitě má i repase brzdových třmenů, v rámci které získáte téměř nové kotoučové brzdy za zlomek ceny.

Proč se vyplatí repase brzdových třmenů

Investice do repasovaných brzd je mnohem menší než do brzd nových. Jedná se o precizní opravu původních brzd. Vše probíhá tak, že zajedete s autem do servisu a brzdy vám zde již během jediného dne vymění. Dají vám stejné brzdy, ale z jiného automobilu. Což samozřejmě ničemu nevadí, protože výměna pak proběhne velmi rychle.

Kvalitní autoservis vám i na takové brzdové třmeny poskytne záruku. Například specialisté z webu repase-trmenu.cz nabízejí až roční záruční dobu, v rámci které můžete vadné repasované třmeny vyměnit. Naštěstí se to nestává tak často, protože repase brzdových třmenů se zde provádí velmi kvalitně.

Při repasování využívají osvědčené postupy. Nejprve je třmen rozebrán na malé části a očištěn od rzi. Poté je natřen speciální barvou, zvyšující jeho odolnost. Nakonec se celý vnitřní agregát vymění za nový. Takto repasovaný brzdový třmen je možné využít všude tam, kam byste dali nový a originální. Pokud chcete ušetřit nějaké peníze a zároveň předejít negativním vlastnostem vašich brzd, doporučujeme repasované vzduchové brzy vyzkoušet. U nákladních automobilů či autobusů jsou nové třmeny velmi drahé a úspora je tedy značná.

Výměna brzdových třmenů během jediného dne

Kontaktujte specialisty z repase-trmenu.cz, kteří jsou schopni třmen vyměnit už za jeden den. To znamená, že nejdéle druhý den odjedete domů ve svém voze. Repasovaný třmen vám také dodají na požadované místo. Specializují se na repase brzdových třmenů značek Knorr, Meritor, Wabco, Haldex, BPW nebo SAF. Máte zde záruku dobré ceny a perfektní kvality.