News

Repase brzdových třmenů šetří peníze

Snižte náklady při opravě svého vozu. U nákladních automobilů, autobusů či přívěsů podléhají častému opotřebení brzdové třmeny. Víte však, že je hned nemusíte měnit za nové? Dnes je velmi běžná repase brzdových třmenů. Ty pak dosahují stejné kvality a totožně dlouhé životnosti. Oprava je však levnější než výměna, a proto představují snadný způsob, jak při servisu vozu ušetřit. Specializují se na ni na webových stránkách repase-trmenu.cz. Odborníci z této firmy působí téměř celorepublikově, protože jsou schopni dodat opravený třmen na vámi požadovanou adresu.

Oprava brzdových třmenů již do druhého dne

Váš automobil nemusí stát týdny nepojízdný v garáži. Oprava brzdových třmenů je velmi jednoduchá a v mnoha případech zabere pouze jeden jediný den. Mnohdy se ale stává, že zákazník používá atypický třmen, který vyžaduje o něco více práce. Pak jsou na repase-trmenu.cz schopni garantovat dodání již do druhého dne. Na individuálních podmínkách se zde však vždy můžete domluvit. Pokaždé tedy obdržíte informace o termínu zhotovení opravy. Nemusíte se obávat, že by repasovaný třmen byl nekvalitní. Zde totiž využívají prvotřídní náhradní díly a osvědčené postupy opravy.

Co obnáší repase brzdového třmenu

Na repase-trmenu.cz se specializují na třmeny značek Knorr, Meritor, Wabco, Haldex, BPW, SAF a také na brzdové třmeny u osobních automobilů. Opravují též vzduchové brzdy a i ty jsou schopni nahradit do druhého dne. Třmen je nutné rozebrat a vyměnit vadné komponenty. Aplikuje se na něj také speciální lak, který prodlužuje životnost a chrání proti rychlému opotřebení. Na webových stránkách naleznete nejen konkrétní postupy, ale i třeba ceník pro repase brzdového třmenu, takže si můžete udělat představu o tom, kolik za opravu přibližně zaplatíte. Oprava je však rozhodně levnější než kompletní výměna a jedná se tak o jeden ze způsobů, jak můžete při servisování vozu a jeho pravidelné údržbě trochu ušetřit.