News

Samolepící etikety a software

Štítky jsou nutností každého podnikání. Všude po světě nás provázejí, a firma se bez nich neobejde. Mohou být papírové, plastové, s funkcí thermo, thermo přepravní anebo štítky PPL, které dnes už zná asi každý. Etikety jsou navinuty na kotoučích, různých rozměrů a tvarů. Nejčastěji se používají ve skladech, při expedicích nebo je najdeme na obálkách. Důležitou součástí je ale správný software, bez kterého vám tisk čárových kódů nepůjde. Samolepící etikety v kotoučích jsou různých rozměrů a množství.

Software pro tvorbu a tisk etiket

Aby mohly být vytištěny štítky, je potřeba je vytvořit. Nejlepší volbou je k zakoupení tiskárny současně se softwarem, přímo od dodavatele, zajistíte si tím plynulou návaznost a vyvarujete se problémům, např. nekompatibilnosti se zařízením.

Software BarTender

Tento skvělý pomocník, program na tisk štítků, čárových kódů a RFID štítků od spol. Seagull je dobrou volbou pro jakýkoli provoz. Tento BarTender software je ideální na návrh a tisk etiket. Můžete nadefinovat etiketu dle vašich preferencí nebo je možnost definovat data a plně automatizovat tisk etiket.

Verze Software BarTender

Aby byl software BarTender přehledný, je rozdělen do čtyř úrovní, dle potřeb uživatele. Liší se dle počtu tiskáren k připojení (1 až 10), je dostupný v několika verzích jazykových mutací, včetně ročního údržbového servisu v ceně každého softwaru.

Čtyři úrovně:

  • Starter (vhodný pro malé obchody – připojení na 1 tiskárnu)
  • Professional (ideální pro větší odvětví – připojení 1 až 3 tiskárny)
  • Automation (vhodný pro velkovýrobu, pro velký objem dat, připojení až 5 tiskáren)
  • Enterprise (ideální pro společnosti působící v regulovaných odvětví nebo které pokrývají více míst, poboček a potřebují ovládat tisk v celé organizaci – připojení až 10 tiskáren)

Všechny úrovně, které zakoupíte na eshop.barco.czmají roční servis – údržbu v ceně softwaru.

Leave a comment