News

Soutěž PowerUp! uzavírá 19. dubna registrace. Nepropásněte šanci vyhrát 30 000 eur a získat cenné kontakty a zkušenosti pro vaše podnikání.

Soutěž pro začínající firmy v oblasti energetiky a čisticích technologií PowerUp! uzavírá registrace už ve čtvrtek 19. dubna. Organizátor EIT InnoEnergy zvýšil díky velkému zájmu hlavní cenu z 20.000 eur na 30.000 euro!

Soutěž PowerUp! je určena středoevropským startupům podnikajícím v odvětvích energetiky a čisticích technologií. Vítány jsou i firmy s řešeními v oblasti mobility, kybernetické bezpečnosti, chytrých měst a technologií omezujících emise škodlivých částic v ovzduší.

Získejte 150 000 eur na rozjezd podnikání a cenné rady k nezaplacení

Autoři nejzajímavějších projektů se zúčastní prestižního akcelerátoru EIT InnoEnergy Highway®, který nabízí financování až do výše 150 000 eur. Vedle hlavní ceny ve výši 30 000 euro nabízí soutěž také finanční odměny za druhé a třetí místo (10 000 euro a 5 000 euro).

„Nejenže projekty financujeme, ale také je podporujeme do té doby, než si na sebe začnou vydělávat samy. Pomáháme s budováním týmu, školeními, koučováním či mentoringem. Zároveň firmám usnadňujeme komunikaci s finančními institucemi a spolupracujeme na vývoji samotného produktu. Spolupracujeme s výzkumnými ústavy a vysokými školami, a proto můžeme ke spolupráci přizvat odborníky z různých oborů.“ vysvětluje výkonný ředitel společnosti EIT InnoEnergy Central Europe, Jakub Miler.

V květnu se účastníci PowerUp! zúčastní bootcampů a národních finále. Vítězové postoupí do pražských bootcampů s evropskými mentory a velkého finále, které se bude konat dne 19. června.

Pomozte zachránit naši planetu

Michał Kraszewski, Business Creation Manager z EIT InnoEnergy zdůrazňuje, že díky PowerUp! můžete svým projektem přispět ochraně životního prostředí.

„Příkladem je projekt Bin-e vyvinutý polským týmem. Jde o inteligentní odpadkový koš, který sám rozeznává a třídí komunální odpad. K dnešnímu dni už startup prodal více než 100 těchto zařízení a nedávno získal dotaci téměř 500 000 euro.

Chcete-li se zúčastnit soutěže, je třeba mít k dispozici prototyp a soutěžní tým. Přihlášku najdete na:

www.powerup.innoenergy.com