News

Tajemství kvalitní střešní krytiny

Střecha je klíčovou součástí každého domu. Ať už je to menší rodinný domek, víkendová chata nebo dvou generační vila, každý z nich potřebuje kvalitní střešní krytinu. Jenže jakou zvolit, aby vydržela i nejnáročnější výkyvy počasí alespoň několik desetiletí?

Kvalitní plechové tašky pro vaši střechu

Dávno pryč jsou doby, kdy se na střechy používaly pouze pálené tašky. Dnes máme mnohem více možností. Mezi ty nejkvalitnější patří lehké plechové střešní krytiny. Na první pohled je prakticky nerozeznáte od pálených tašek díky povrchové úpravě s kamenným granulátem. Vyrábí se v řadě zajímavých designů, které sednou i vašemu domu.

Výhody plechové střešní krytiny

Kvalitní plechové střešní tašky se vyznačují řadou výhod. Jsou lehčí než ostatní typy krytin a díky tomu se také snadněji a rychleji montují. Manipulace s nimi je pohodlnější a zároveň krytina tolik nezatíží krovy domu. Plechová střešní krytina je cenově dostupnější a hodí se na jakýkoliv dům. Navíc vám vydrží až několik desítek let, neboť se vyznačuje vysokou odolností proti krupobití, rychlým výkyvům počasí, silnému větru nebo velkému zatížení sněhem.