News

Vyhlídkové lety Karlovy Vary

Karlovy Vary jsou známé především jako lázeňské město. Město je to krásné a kdo ho jednou navštívil, rád se tam vrací. Podniknout však vyhlídkový let letadlem z Karlových Varů, například v poklidném nedělním odpoledni, vás naplní mnohem více, než pěší procházka ulicemi tohoto města. Vyhlídkové lety Karlovy Vary vám nabídnou pohled na zajímavá místa nejen samotných Karlových Varů, ale také jejich krásného okolí. Vyhlídkový let Karlovy Vary se může stát naprosto originálním dárkem k narozeninám, výročí, ale třeba i k Vánocům, protože v zimě vytápěná kabina letadla je k dispozici pro výletníky po celý rok.

Cessna 152/172 se těší na vás i celou vaši rodinu

Zájem o vyhlídkové lety Karlovy Vary je tak velký, že je dobré objednávat vyhlídkový let alespoň 3 až 5 dnů před plánovaným datem letu. Podobné je to i u ostatních vyhlídkových letů – například vyhlídkových letů Česká Lípa, vyhlídkových letů České Budějovice, vyhlídkových letů Příbram, vyhlídkový let Mladá Boleslav, vyhlídkových letů Liberec, vyhlídkových letů Plzeň, vyhlídkových letů Vrchlabí, vyhlídkových letů Hosín a samozřejmě vyhlídkových letů Brno a vyhlídkových letů Praha.

Ostrava, nebo Chorvatsko? A co tak obojí!

Napadlo vás někdy, že byste si mohli kromě měst, jež jsou známy svými pamětihodnostmi, prohlédnout ze shora také průmyslové město, jakým je Ostrava? Vyhlídkové lety Ostrava určitě stojí za to. Odlétá se z letiště Ostrava Mošnov nejen ve dne, ale i v noci. Vyhlídkové lety se konají každý den. Až uvidíte Beskydy a noční Ostravu, pochopíte, proč Ostraváci své město a přírodu v jejím okolí tolik milují. Nezapomeňte ani na dárkové poukazy na vyhlídkové lety. Například takový romantický vyhlídkový let pro dva zamilované s šampaňským na palubě. Neváhejte a pojďte se alespoň na chvíli povznést nad vše pozemské a sáhněte si na modré nebe. Když ne vyhlídkovým letem Ostrava, tak třeba výpravou letadlem do Chorvatska.