News

Výkonné univerzální dokončovací stroje UDS

Výkonné univerzální dokončovací stroje UDS  slovenského výrobce CSM Industry, s. r. o. nabízí k pronájmu i ke koupi  Stavební a silniční stroje s.r.o. Veškerá technika je určená na dokončovací zemní práce, na zemní a terénní úpravy, pro manipulaci se zeminou, k záchranářským akcím. Kolové podvozky některých zařízení umožňují jízdu a pohyb v extrémně náročném terénu, kam se bez pásů jiné stroje nedostanou. Výkonnou mechanizaci využívají pracovníci ve stavebnictví, v těžkém průmyslu, zemědělství, ale i záchranné sbory. K nejvýznamnějším přednostem strojů UDS patří, že se z kabiny dají ovládat pouze jednou osobou.  

Vibrační technika NTC

Stavební firmy i společnosti, které se zabývají pracemi na komunikacích a podobně, moc dobře vědí, jak důležité jsou dokončovací práce v úpravách terénu. Pod pojmem Vibrační technika NTC se prodávají jednosměrné a reverzní vibrační desky, vibrační pěchy, vedené a tandemové vibrační válce, řezače spár. Potřebné elektrocentrály usnadňující hladký provoz dalších zařízení na stavbě. Bez těchto zařízení se při dokončování terénních oprav neobejdete. Jednoduchá a účelná konstrukce, malá poruchovost, spolehlivost spojené s výtečnými provozními parametry nejsou jedinými pozitivy vibrační techniky NTC. Podstatná je rovněž přijatelná cena.

Půjčovna stavebních strojů a mechanizace slouží pro nárazové akce

Pro firmy, které se občas potřebují zhostit úkolu manipulace se zeminou atd., ale jinak se zaobírají odlišnou stavební činností, slouží půjčovna stavebních strojů a mechanizace. Komu stačí pronajmout si zařízení na pár dnů, víkend či několik týdnů, zřejmě pro něj bude výhodnější si stroje pouze vypůjčit. Ceník je k nahlédnutí na webových stránkách sss-stroje.cz.