News

Car rental Poprad si poradil i s naší početnou rodinkou

V loni v létě jsme se s manželem rozhodli, že poprvé vyrazíme na dovolenou s celou naší rodinou. Naše poslední dvě děti, respektive dvojčata Terezka a Michalka, nám totiž dorostla do věku, kdy je již možné s nimi začít něco podnikat. A tak nás napadlo vyrazit do Tater na wellness a také do dětského aqvaparku a v neposlední řadě také samozřejmě do hor. K našemu vytouženému cíli nám na letišti v Popradu, nás přiblížil především car rental Poprad, který nám nabídl vůz pro sedmičlennou rodinu. Kromě našich dětí s námi totiž jela i má sestra, která měla roli takové domácí chůvy a to po celou dobu našeho pobytu. Výlet to byl totiž opravdu náročná. 

Car rental Poprad nám půjčil auto podle našich představ

Můj manžel, který byl na naší dovolené po celou dobu v roli řidiče, se obával při zapůjčení vozu do Tater zejména toho, že bude mít automatickou převodovku, na což není absolutně vůbec zvyklý. Car rental Poprad nám ovšem dal na výběr a můj muž tak sáhl po prvním spolehlivém voze s jeho oblíbenou manuální převodovkou. Kromě jiného nám vůz vybavili i kvalitními autosedačkami pro naše dvě princezny a také neméně důležitým střešním nosičem, bez kterého bychom se rozhodně nemohli obejít.

Dovolenou jsme si užili 

Díky car rental Poprad, jsme si svou dovolenou mohli v rámci možností užít alespoň v klidu. Nemuseli jsme se totiž absolutně vůbec starat o jakoukoliv přepravu po Slovensku. K našemu překvapení nám byl nabídnut i fakultativní výlet, po kterém jsme sáhli bez otálení. Naší zastávkou se stala místní lanovka na vrchol s názvem Chopok. Díky tomu, že nám v tento den skutečně přálo počasí, byl náš výhled na vrcholku Chopoku vskutku rozmanitý a pro nás i naše čtyři děti naprosto nezapomenutelný. A víte, co jsme si dopřáli po svém návratu z túry? Přece oslnivou masáž a také nezapomenutelnou vířivku na hotelu.