News

Čeká vás rozlučka se svobodou nebo oslava narozenin

Striptýz je vystoupení jedné nebo i více osob, při kterém se vystupující postupně svlékají, obvykle v rytmu hudby a většinou i s jednoduchou choreografií. Striptýz se tedy dá považovat za druh tance. Tím, že vystoupení většinou končí odhalením nahoty jde ale také především o skvělou zábavu a zpestření zábavné společenské akce. 

Striptýz a jeho základní dělení

Striptýz si můžete užít v nočních klubech, na diskotékách nebo v erotických podnicích. Oblíbenější je ovšem striptýz na objednávku, tedy jakou součást nějaké společenské oslavy. Tou může být rozlučka se svobodou, narozeninová oslava nebo firemní večírek. Účinkující při vystoupení škádlí své publikum chtivé nahoty pomalým svlékáním. 

Zvláštností je také striptýz naruby, kdy se účinkující postupně obléká a začíná nahý. Striptýz rozeznáváme také kontaktní a bezkontaktní podle toho, zda dochází nebo nedochází k přímému kontaktu mezi účinkujícím a publikem.

Striptýz nepatří jen do strip baru

Možná si striptýz spojíte především s bary, takzvanými strip bary, kde si dá zákazník pivo a u toho může sledovat show na pódiu. Striptýz už ale nepatří jen do podniků. Striptéra nebo striptérku si můžete objednat klidně domů nebo na svou oslavu. Pokud pořádáte větší akci můžete si užít striptýz také v limuzíně nebo třeba u Vltavy. 

Hlavní je, abyste vy i vaši přátelé byli dobře naladění. Duo striptýz zase nabízí možnost kombinovaného vystoupení alespoň dvou různých účastníků. Může se jednat o dvě dívky, dva muže nebo i dívku a muže. Je to jen na vás.

Každá pořádná dámská jízda si zaslouží pánský striptýz

Pánský striptýz nabízí neobyčejnou podívanou všem ženám. Je skvělé, že v dnešní době už není striptýz určen jen pro muže. Až do 70. let 20. století byl totiž striptýz téměř výhradně prováděn jen ženami a určen jen pro mužské publikum. S postupující sexuální revolucí se ale začali objevovat i mužští striptéři. Určitě se i vy rádi podíváte na vypracované a polonahé mužské tělo. Vůbec nevadí, že máte partnera. Nastartujte svou dámskou jízdu bez výčitek.

Služeb striptérů můžete využít na každé akci. Užijte si to.