News

Vonné svíčky patří k podzimu

Opět přichází to roční období, kdy se zelené listí stromů zbarví do žluta a do červena, ovoce zraje a sládne, sklízí se plodiny z polí. Často bývá mlha, sychravo a vzduch je plný tajemných krásných vůní.

Když na podzim venku prší a fouká a nevlídné počasí vám způsobuje melancholické nálady, můžete zůstat klidně doma v teple, dívat se do ohně a relaxovat (tedy pokud tuto možnost máte).

Příjemnou atmosféru doma vám pomohou vytvořit vonné svíčky. Pohled na plamen svíčky vás zahřeje na duši, podobně jako oheň v kamnech, dodá vám ztracenou energii a příjemná vůně se rozlije po celém vašem bytě.  Všechen podzimní splín zmizí.

Vonné svíčky vhodné na podzimní období

Užijte si díky vonným svíčkám v pohodlí domova vůni podzimní sklizně na venkově, šustivého spadaného listí, chladného mlžného rána, zralého ovoce a špetky melancholie při romantické procházce lesem.

Nebo si zapalte jednu z luxusních podzimních vonných svíček a zútulněte si byt vůní babiččina jablečného štrůdlu. Bez obav z nezdravého mlsání.

Vůně podzimní řady svíček na stránkách poznani-knihy.cz se skládají z tónů vanilky, santalového a cedrového dřeva, dubové kůry, broušené kůže, skořice, černého rybízu, tangarinky, pačuli, červeného jablka a dalších.

Vlastnosti luxusních vonných svíček

Výrobce, rodinná firma Goose Creek z Kentucky v USA, založená v roce 1998, si zakládá na originální a opravdu intenzivní dlouhotrvající vůni svých svíček. Jejich svíčky dokáží provonět nejen větší místnost u vás v bytě, jako kuchyň, jídelnu, či obývací pokoj, ale i venkovní posezení na terase.

Vonné svíčky ve skle jsou při hoření zcela bezpečné díky masivní skleněné nádobě z bezbarvého čirého skla, která zamezí kapání nebo odtékání horkého vosku na podložku. Nedochází také k přílišnému zahřátí podložky a k nebezpečí požáru.

Výrobce garantuje, že při výrobě svíček nebyly použity žádné škodlivé a nebezpečné chemické látky. Svíčky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního parafínu, knoty svíček jsou ze 100% bavlny a neobsahují olovo.

Každá svíčka má dva knoty, aby docházelo k dokonalejšímu hoření vosku bez kouře a bez znečištění skleněné nádoby sazemi. Plamínek svíčky je po celou dobu hoření dobře viditelný.

Vonné svíčky jsou dostatečně velké (váží 680 g), aby vydržely hořet 120 až 150 hodin. To znamená, že zapálíte-li si svíčku na jednu či dvě hodiny každý den, budete se z její vůně těšit celý podzim. Vonné svíčky ve skle jsou vyrobeny tak, aby dohořely až úplně do dna.

Vhodný a výhodný dárek

Ať již chcete dekorativní doplněk domácnosti, nebo romantický dárek pro své blízké, luxusní vonné svíčky ve skle vás jistě potěší. Přečkáte díky nim podzimní plískanice v pohodě a můžete se těšit na nové, tentokrát vánoční vůně svíček.

Ve srovnání s menšími svíčkami jsou tyto velké svíčky také ekonomicky a ekologicky výhodné. Abyste dosáhli stejné doby hoření, museli byste menších svíček kupovat několik, a to za mnohem vyšší cenu, i za cenu zbytečných obalů.

Vyberte si tu pravou vůni na stránkách www.poznani-knihy.cz nebo se zastavte na naší provoněné prodejně v Olomouci.