News

Dokonalost v IT systémech od Memos

Firma Memos sídlící v Praze se v oblasti IT pohybuje již od roku 2003. A že se má čím chlubit! Tato firma vyvíjí software na míru přesně podle vašich přání a požadavků. Potřebujete tedy ulehčit práci vám i vašim zaměstnancům? Je čas na změnu systému a zjednodušit tak práci? Vložte svá přání do rukou firmy Memos!

Systém přesně podle vašich přání

Aby vše fungovalo tak, jak potřebujete právě vy, je nutné, abyste o svých požadavcích mluvili. Firma Memos pracuje se svými klienty trochu jinak než ostatní. Vy se stáváte součástí vývojového týmu již od začátku, takže vývoje software je i vaše zásluha. V průběhu procesu u vzniklých aplikací je vaše práce je vyzkoušet do detailu tak, aby se případné změny prováděly v průběhu vývoje software Praha.

Vzniklé programy mají tu výhodu, že už nemusíte řešit váš operační systém nebo stav vaše počítače. Tyto systémy dokáží pracovat z odkudkoli a v jakémkoli čase. Už neřešíte aktualizace a nové moderní systémy nutné pro funkci dalších aplikací.

Široký rozsah služeb

Systémy od firmy Memos vám usnadní život v oblasti plánování i organizace práce, v řízení společnosti, ve finanční oblasti, a to v analýzách dat nebo zpracování informací. Vývoj softwaru Praha je ideálním řešením v této oblasti.

Podívejte se na již hotové produkty Memos

Pokud si stále nejste jisti svým rozhodnutím, pak si prohlídněte již hotové produkty jako eWay nebo redque. eWAy je systém spojený s Outlookem a pomáhá při řízení a správě menších nebo středně velkých podniků. Snadno se ovládá a jde o velmi efektivní nástroj v řízení takového podniku. Redque zase umí dokonale propojit informace a zaintegrovat je do vašeho systému. Sám si získá dokumenty z emailu nebo scanneru a začlení je do nového systému. Máte tedy polovičku práce. Co si řeknete, to budete mít, vývoj software může být pro profesionály hračkou. Nezní to skvěle?