News

Firemní oblečení rozhodně není na škodu

Podnikáte či v hlavě právě přemítáte jasnou vizi start-upu? Pokud vás čeká podnikání či se v této vlně již nějakou dobu pohybujete, jistě víte, jak moc důležitá je pro vaše podnikání reklama, nemám-li pravdu? Pokud se tedy nacházíte ve fázi, kdy přemýšlíte, jak svůj podnikatelský um ještě více zúročit, pořiďte svému kolektivu pracovníků firemní oblečení, které bude reprezentovat jak je samotné, tak především vaši podnikatelskou aktivitu.

Dámské, pánské, dětské i unisex

Nabízíme ucelený sortiment, který zahrnuje firemní oblečení, respektive to, které poté můžete vyzdobit vámi požadovaným logem společnosti, ze kterého si vybere opravdu každý. Máme něco jak pro muže a ženy, tak i dokonce pro děti či velmi oblíbené unisex doplňky, které také jistě oceníte. Veškerá trička, mikiny, svetry, kalhoty, kšiltovky a jiné jsou vyrobeny ze 100% bavlny, která vám zajistí velmi příjemné a pohodlné nošení. Vybírat navíc můžete z velmi pestrých barevných možností, které budou vašim očím rozhodně po chuti. Na všechno uvedené oblečení poté vámi zvoleným způsobem umístíme logo vaší společnosti či jiné motto, kterým se vaše firma řídí. Tak na co ještě čekáte?

Dress code je velmi důležitý

Dress code, neboli jinými slovy identické, stejné čili sjednocené oblečení, které symbolizuje pracovní tým, je nedílným marketingovým tahem. Pokud takto sjednocený personál potkáte třeba ve v kavárně, dýchne na vás jistá dávka luxusu a prestižnosti. V současné době je tento způsob reprezentace velmi žádaný. Jinde ve světě již patří mezi samozřejmost. Pokud se tedy i vy rozhodnete pro to, být světovými, doporučujeme si vybrat z našeho firemního oblečení přesně takové, které vás i vaše podřízené bude skvěle vystihovat. Logo, které poté budeme umisťovat na vámi zvolený kus oblečení, můžeme aplikovat sítotiskem, výšivkou, digitálním tiskem či oblíbeným transferem. Nebojte se moderních věcí a pojďte jim naopak naproti.