News

Hledáte originální doplňky pro váš vůz? Poradíme vám, kde je seženete

Možná také patříte k mnoha majitelům vozů, kteří je chtějí odlišit od vozů ostatních. Anebo máte kamaráda, syna, bratra…, kterému chcete udělat radost a koupit mu vychytávku do auta, o které mluví, ale ne a ne si ji koupit. Co by vás mohlo potěšit, překvapit, nadchnout a dodat vašemu vozu nové kouzlo?

Užitečné i hezké doplňky zároveň

K doplňkům, které jsou nejen hezké, ale i užitečné, patří bezesporu plastové lemy blatníků. Jestliže je zahlédnete na kolemjedoucím autě, nebudete z nich moct spustit oči. Existuje více typů těchto lemů a záleží jen na vašem vkusu, jak viditelné by měly být a čím by měly být ozvláštněny. Nejčastěji jsou používány klasické černé plastové lemy, které se dokonale vyjímají. Vůz s nimi působí uceleněji, esteticky je pak na výši, a navíc jsou místa pod lemem chráněné proti oděru, není na nich vidět případné poškození…

K doplňkům, které oceníte v praktickém životě i pohledově, bezesporu patří i boční nášlapy. Ty jsou používány u všech vyšších vozů pro snadnější nastupování. Vybírat můžete kupříkladu nášlapy pro Hondu CRV, Volkswagen NW Tiguan, Land Rover Freelander, Mercedes GLK OE Style a mnohé jiné. Už na první pohled je patrné, že díky nášlapům se vůz zcela rozsvítí. Jsou vyrobeny z ABS a hliníku určeného pro automobilový průmysl. Ke každému setu jsou dodávány i potřebné úchyty a montážní šrouby spolu s návodem k montáži. Celá instalace je snadná a rychlá, zabere vám asi 45 minut.

Dalším vybavením, které může velmi pozměnit ráz vozidla, jsou potahy. Zcela jinak bude působit vůz, který je uvnitř jednobarevný, kupříkladu v béžových potazích, a z cela jinak vypadají potahy zářivé, např. žluté v podobě navléknutého tílka na sedadle.

Vše uvedené a mnohé další si můžete zakoupit v e-shopu vtvauto.cz. Zboží budete mít během 2-14 dnů doma a budete se moct těšit z pohodlnějšího cestování, nebo hezčího auta, na které budete právem pyšní.