News

Nedovolte, aby vás trápila porucha erekce

Pánové, přemíra stresu, nevhodná strava, nedostatek spánku, relaxace, ale také holdování alkoholu, cigaretám atd. časem vedou ke zdravotním problémům. A nejen u pánů, ale i u dam. My se ale budeme věnovat mužům. U nich totiž toto vše může způsobit poruchy erekce. Může jít o nedostatečnou nebo zcela chybějící erekci. Co dělat a jak postupovat, aby se vše zase urovnalo a vy jste si mohli užívat zdravý sexuální život?

Jděte do toho společně

O problému, který muž řeší, by měla vědět jeho partnerka. Přece jen se jí to také týká a sama bývá přítomna nedostatečné erekci. Je důležité, abyste si o všem otevřeně promluvili a nemuseli si vzájemně nic tajit. Už tím se muž velmi uleví. Pak je dobré zhodnotit dosavadní mužův život. Co se změnilo a mohlo by to mít vliv na jeho erekci? Je tady dlouhodobě něco, co může časem způsobit potíž s erekcí? Eliminujte vše, co by mohlo být příčinou. Dopřejte si dovolenou, začněte se společně zdravěji a pravidelně stravovat, nekuřte, nepijte, sportujte… Nechte si pomoct v práci i doma.

Jestliže vám úprava životního stylu nepomůže, je na čase zamyslet se nad tabletkami, jako je Viagra a další. Některé jsou volně dostupné, některé budete moci užívat jen po doporučení lékaře.

Užívejte jen bezpečné preparáty

Mezi produkty pro pány najdete i některé, které jsou nebezpečné, jako i Kamagra. Máte-li zájem, přečtěte si o Kamagře kompletní informace. Zkráceně lze říci, že jde o lék, který byl původně vyvinut k jinému účelu, ale bylo zjištěno, že pomáhá i při poruchách erekce. U nás je prodej tohoto léku ilegální, takže na trhu najdete jen padělky, které mohou být nebezpečné.

Na rozdíl od toho je u nás volně prodejný přípravek Merlix Perfektum pro užití jen před sexem a Merlix Senior, který se užívá dlouhodobě pro zlepšení sexuálního zdraví. Jde o vyzkoušené tabletky, se kterými jsou uživatelé velmi spokojeni.

Řešte potíže s erekcí co nejdříve, než napáchají škody na psychickém zdraví muže a na vašem vztahu. Během krátké chvíle může být vše opět v pořádku. Začněte žít zdravě, kupte pánovi vhodné tabletky a pokud by potíž přetrvávala, navštivte odborníka.