News

I družstevní byt je majetek

Dům nebo byt? Vlastní nebo cizí? 

Možnost vlastního bydlení nám dává pocit, že jsme konečně samostatní, jenomže jakmile o něčem takovém začneme přemýšlet, často zjistíme, že některé alternativy jsou nad naše možnosti. Koupě domu nebo bytu? Hezká, leč velice drahá záležitost. Postavit si dům? Máte pozemek? Nebo byste potřebovali hypotéku na pozemek? Pokud ano, je to možné, ale není to nad naše finanční možnosti, když pak musíme hradit ještě celou stavbu domu? Vše se dá řešit nebankovní hypotékou, kterou můžete využít úplně jakýmkoliv způsobem, takže na hrazení jakýchkoliv potřeb. Pokud bychom chtěli bydlet v pronajatém bytě, pak jsou to zbytečně vyhozené peníze oknem, to jistě ví moc dobře každý z nás, ale často nemáme jinou možnost. Další z možností je koupě bytu, jenomže v dnešní době si na tuto variantu připravte také miliony. 

A co takhle družstevní byt? Naskytla se vám tato možnost? Nevíte, jak by to bylo s financováním, ale vidíte, že je to daleko levnější možnost, než kterákoliv jiná předchozí? Potřebovali byste si na to půjčit? Naše společnost toleruje a poskytuje i tento typ úvěru, takže není problém, abyste získali hypotéku na družstevní byt.  

Proč to dělat složitě a draze?

Vidina vlastního bydlení je krásná. Často ji podstupujeme i za nejvyšší cenu, jenom abychom si mohli bydlet ve vlastním. Lidé se zadluží, ale pak už jenom měsíčně splácí. Varianta, která je nejschůdnější, pokud toužíte po vlastním bydlení. Družstevní byty jsou navíc jedny z nejlevnějších. Odkupujete totiž pouze část od družstva. Nejste tedy vlastníkem, takže nepřevádíte například daň z nemovitosti, ale jste členem družstva a odkupujete si podíl do svého vlastnictví. 

Úvěr můžete získat velice rychle a snadno. Nečeká vás žádné složité papírování ani roční vyřizování. Vše sjednáme a dohodneme během pár dní. Jakmile podepíšete smlouvu, můžete mít peníze do 24 hodin. Dopředu vše projednáme a uděláme návrh samozřejmě zdarma.