News

Výroba plastů aneb od koho si objednat plastové polotovary

Příliš nezáleží na tom, zda se vaše podnikání zaměřuje na strojírenství, zdravotnictví nebo na chemický průmysl, protože plastové polotovary se dnes používají téměř všude. Výroba plastů však není technologicky vůbec jednoduchá, a tudíž byste mohli mít problém s výběrem kvalitního dodavatele. Podle čeho si vybrat a od koho následně objednat plastové výrobky?

Co lze z plastu vyrobit?

Výroba plastů je naštěstí dostatečně diversifikována, takže umožňuje produkci hned několika různých typů polotovarů. U všech těchto produktů je dbáno na prvotřídní kvalitu a spolehlivý servis, což jsou ty nejsilnější stránky solidního dodavatele. Jeho výrobní portfolium pak obsahuje například plastové desky, plastové tyče nebo již hotové díly. Ty jsou precizně vyrobeny za pomoci CNC obráběcích strojů.

Na kvalitu desek je dbán obrovský důraz

Solidní dodavatel se samozřejmě zaměřuje nejenom na výrobní postupy a receptury, které podléhají přísné legislativní kontrole, ale důraz je kladen také na kvalitativní kontrolu. Ta je každoročně inovována s využitím nových informací a měnících se požadavků trhu. Výroba plastových desek podléhá přísné receptuře obsahující výhradně stabilizační aditiva. Naopak neobsahuje olovo, kadmium či freon.

Výroba plastů s dlouhou tradicí

Při výběru nejlepšího dodavatele byste určitě měli zohlednit i tradici společnosti. Je daleko lepší zvolit již zavedeného výrobce plastových produktů. Pouze kvalitní dodavatel dokáže flexibilně reagovat na konkrétní požadavky od zákazníků. Problémem není ani uspokojení speciálních potřeb, k nimž se řadí třeba neobvyklé rozměry plastových desek nebo jedinečná barevná kombinace plastových tyčí.

K nejlepším dodavatelům plastových výrobků patří společnost Mepla s. r. o. Na českém trhu působí již 25 let a za tu dobu uspokojila potřeby a zakázky mnoha zákazníků.