News

Jak zhubnout, i když mám málo času?

Už samotné zaměstnání na plný úvazek vám zabere většinu dne. Co teprve když se ještě věnujete rodině. Dobře víme, jak je pak těžké najít si trochu času pro sebe, natož se donutit cvičit, nebo řešit dietní jídelníček.

Ale pozor, přesto máte šanci na skvělou postavu! Představujeme řešení hubnutí pro vytížené ženy, jehož základem je populární ketodieta.

Hubnutí vs. čas

Všichni to dobře známe. V koloběhu každodenních radostí a starostí nikdy nevíte, kdy se objeví další nečekaná událost a sebere vám čas. Ať už jste vytížená prací, podnikáním, nebo vás zaměstnává starání se o děti a domácnost. Většina žen v takové situaci o hubnutí maximálně sní, nebo náhodně zkouší všelijaké diety bez dlouhodobého výsledku. Že mezi ně také patříte? Tak to pojďte změnit!

Zkusíme vám nejdříve dodat trochu motivace:

Za prvé – když opravdu shodíte přebytečná kila, změní vám to život. To sebevědomí, radost a dobrý pocit! Známe to z příběhů mnoha žen, kterým se to povedlo. A přitom díky ketodietě nemusely obětovat žádný čas navíc.

Za druhé – uděláte obrovský krok pro svoje zdraví. Rizika obezity jsou velmi dobře zmapovaná a není o co stát. Díky nadváze trpí vaše klouby, srdce, hrozí vznik diabetu a snižuje se šance na otěhotnění.

Recept na hubnutí pro vytížené

Trvale zhubnout i s minimem investovaného času lze v dnešní době překvapivě snadno. Svět hubnutí se totiž zásadně změnil nástupem ketodiety, která se postupně stala nejoblíbenějším způsobem, jak rychle zhubnout i bez cvičení a trápení se hladem.

„Zase další zázračná dieta“ je častá reakce, když o ketodietě uslyšíte poprvé. Na hubnutí s ketodietou ale není nic zázračného, ani záhadného. Její spolehlivost je založená na dobře prozkoumaném procesu lidského metabolismu – ketóze, kdy tělo aktivně spaluje tukové zásoby. Jak ketózy dosáhnout? Vlastně celkem snadno – stačí velmi striktně omezit příjem veškerých sacharidů a váš organismus se do ketózy pozvolna „přepne“.

Ano, to opravdu zní dost jednoduše, ale samozřejmě je nutné dodržovat určitá pravidla. Jinak si můžete dokonce ublížit! Proto čtěte dále…

Ketodieta – jak nic nepokazit a ušetřit čas

I ketodieta s sebou nese jistá rizika. Dobrá zpráva je, že se jim můžete celkem snadno vyhnout. Ono striktní omezení sacharidů se totiž opravdu vztahuje na veškeré cukry i další uhlohydráty v jídelníčku. Takže nesmíte jíst ani žádné sladké ovoce, obilniny, nebo luštěniny. Sestavit si pak vyvážené jídlo není vůbec jednoduché a hrozí vám nedostatek důležitých látek, zejména vitamínů a minerálů.

Asi vás proto nepřekvapí, že většina žen, které zhubly na ketodietě, toho dosáhla díky speciálním „keto potravinám“, jako jsou třeba KetoFit. Pestrý sortiment jídel KetoFit je speciálně navržený pro ketodietu a postará se, aby vám nechyběly žádné důležité látky. Další obrovskou výhodou je úspora času. A tím se vracíme k hlavnímu tématu článku. Připravovat si každé jídlo speciálně podle zásad ketodiety a stále řešit, co budete jíst vám zabere hromadu energie a času. Jídla KetoFit vám vyřeší i tento problém.

KetoFit jako nejlepší řešení ketodiety

Hubnutí s KetoFit přínáší celou řadu výhod. Tady je máte všechny pěkně pohromadě, abyste si usnadnila rozhodování:

Speciálně pro ženy

Proteinová dieta KetoFit je navržená specificky pro ženy a potřeby jejich metabolismu.

Ušetříte plno času

Jak už bylo řečeno – ušetříte hromadu času vymýšlením, přípravou i sháněním keto jídel. Odpadá i studování etiket v supermarketu. Program KetoFit obsahuje mnoho dobrot jejichž příprava zabere jen pár minut. Někdy stačí jen rozmíchat proteinový koktejl, což je super na cesty, do práce a na rychlou svačinu.

Pochutnáte si

Můžete si pochutnávat na celé řadě dobrot, jako jsou omelety, svíčková, polévky a speciální proteinové koktejly. I chuť na sladké máte čím zahnat: v nabídce jsou čokoládové tyčinky, panna cotta, nebo palačinky – samozřejmě v souladu s pravidly ketodiety. Hubnutí s KetoFit není o žádném odříkání a trápení se hlady.

Ušetříte peníze

Hubnutí s KefoFit vyjde levněji, než pomocí jiných diet, nebo cvičení – porci ketodiety KetoFit pořídíte v balíčku už za 25 Kč.

Nemusíte se trápit cvičením

Proteinová dieta nefunguje na principu klasické redukční diety, kdy počítáte kalorie. O hubnutí se při ketodietě stará námi sestavený plán, váš metabolismus a ketóza.

Nebude vám nic chybět

Jídla KetoFit sestavují odborníci na vrcholovou sportovní výživu, takže vám nebudou chybět důležité vitamíny, minerály ani proteiny.

Zkušenosti s ketodietou

Ketodieta má ještě další výhodu – můžete si ověřit, že opravdu funguje. Dokazují to statisíce spokojený žen po celém světě, včetně mnoha celebrit, které se tím chlubí na Instagramu. Desítky tisíc žen přitom úspěšně zhubly díky keto jídlům a balíčkům KefoFit. Více než 2500 z nich se podělilo o své pozitivní zkušenosti.