News

Květiny uvadnou, darujte k MDŽ dárek, který vydrží

Pomalu, ale jistě se blíží jaro a v kalendáři se červená jeden významný den. Mezinárodní den žen. Slaví se již dlouho. V postkomunistické éře byl tento svátek zatracován a zesměšňován jako pozůstatek minulého režimu.

MDŽ ale nemá s komunismem nic společného. Je to oslava feminismu, možnosti volebního práva pro ženy a tento den by měl být poděkováním všem blízkým ženám za to, že tu pro nás jsou a že jsou ženami. Přemýšlíte, čím té své nejbližší ženě udělat radost?

Květiny jsou velmi oblíbeným dárkem při tomto svátku. Dříve byl MDŽ spojován s pugétem červených karafiátů. A s bonboniérou. Jenže květiny brzo uvadnou, bonboniéra se sní a vy hledáte přeci jen trvanlivější dárek, který by dělal radost delší dobu?

Co takhle peněženka? Má výhodu v tom, že nemusíte potajmu zjišťovat velikost, jako například u prstenu, či spodního prádla. Dámské peněženky levně seženete například na internetu a do pár dní ji máte doma, a tak můžete dárek objednat s předstihem a nemusíte stát dlouhé fronty v květinářstvích jako všichni muži, kteří se rozhodli kupovat květiny na poslední chvíli.

Peněženku pro dámu vybírejte s ohledem na její životní styl, aby ladila. Peněženka levně, ale praktickým způsobem vám pomůže vyjádřit nejen, že vám na dámě vašeho srdce záleží, ale že se o ní zajímáte. Pokaždé, když bude peněženkou platit, si na vás jistě s láskou vzpomene.

Chcete-li váš dárek ozvláštnit, vložte do ní nějaký voucher nebo poukázku na wellness, či rozmazlování v kosmetickém salónu, tím uděláte radost naprosto každé ženě.