News

Jaká je vaše představa o ideálním bydlení v centru metropole?

Sehnat nový byt v centru Prahy bylo ještě do nedávna zcela nemožné. Díky postupné proměně oblasti Horního Žižkova se nyní naskytla možnost, jak si splnit svůj sen o bydlení. Jak to na nové adrese bude vypadat a jedná se o skutečně dobré místo k žití?

Modernizace Horního Žižkova

Zcela kompletní proměna oblasti Horního Žižkova dává postupně vzniknout nejen moderní městské čtvrti s veškerou občanskou vybaveností, ale také rezidenčního zázemí pro nové obyvatele. Nové byty Praha 3 jsou jasným důkazem toho, že není důvod tlačit na pilu.

Zatímco v minulém století se stavěly vysoké paneláky, dnes je trend bydlení podstatně komfortnější. Vznikne celkem 5 budov, které budou v těsném sousedství parku. Přitom se bude jednat o budovy s maximálně dvanácti podlažími. Nová podoba Žižkova se právě buduje. Jak velké budou byty?

Bydlet ve svém, a ještě k tomu v novém

V novém bytovém projektu, na který už Praha dlouho čekala, bude dost prostoru pro jednotlivce i rodiny. Prostorné a světelné byty s maximálně využitým kouskem každého prostoru se stanou novou adresou lidí, kteří touží po vlastním bydlení v novostavbě.

Projekt Na Vackově v sobě bude obsahovat jak malé byty s dispozicí 1+kk, tak i prostorné byty 5+kk. Vlastní stání pro automobil je samozřejmostí, stejně jako veškerá občanská vybavenost v samotné blízkosti bydliště. Proč se bude jednat o ideální bydlení?

Vše na dosah ruky

Také byste si přáli, abyste bydleli v samém srdci metropole, a zároveň v klidné čtvrti hned vedle parku? Přejete si mít kousek od domu sportovní možnosti, školy a školky, zastávku městské dopravy, a také restaurace a kino? V tom případě se i vy můžete těšit na to, až bude za pár měsíců projekt hotový. Prodej bytů v Praze na Žižkově je již v plném proudu, proto si nezapomeňte rezervovat své místo včas.

Jaký je váš sen o bydlení?