News

Kam na víkendový pobyt pro dva, aby se tam Váš partner nenudil?

Rádi byste si o Velikonocích dopřáli s Vaší drahou polovičkou wellness víkend, avšak nevíte, kam si vyrazit? Skvělé tipy na prodloužený víkend najdete na internetovém zábavním portále Firmy na zážitky. Pokud neuspějete u Vašeho partnera, můžete sebou na jarní prodloužený víkend vzít kamarádku, sestru nebo třeba maminku.

Kam na víkendový pobyt s partnerem?

Víkendové pobyty pro dva poskytují jedinečnou příležitost k prožití volných dnů s člověkem, na kterém Vám skutečně záleží. Ať už sebou vezmete partnera nebo třeba švagrovou vždy se budete z wellness pro dva vracet nabytá novou energií. Vsadit si můžete také na to, že během wellness víkendu zažijete spoustu krásných chvil, na něž si odvezete v paměti nestárnoucí vzpomínky. Díky víkendu se budete moci nechat hýčkat a rozmazlovat kvalitními wellness službami. Mnohé wellness zážitky poskytují příležitost k relaxaci ve whirlpool, sauně, lázních nebo třeba během masáže. Snad žádný z mužů Vám neodmítne lázeňský pobyt s pivní kúrou pro dva v Klášteře Hradiště nad Jizerou. V tomto krásném městě si nejen krásně odpočinete od každodenních starostí, ale také si budete moci dopřát výlet za historií. K výletům láká zámek v Mnichově Hradišti, zámek Sychrov nebo hrad Kost. Samozřejmě nechytí ani ochutnávka piv. Svým interiérem Vás okouzlí restaurace Skála, která se nachází v pískovcovém sklepení vytesaném mnichy, kteří vystavěli původní klášter.

Které zážitkové pobyty nikdy neomrzí?

Nechcete se jen tak povalovat a relaxovat ve wellness? Pak právě pro Vás Firma na zážitky připravila zážitkové víkendové pobyty. Jejich pestré portfolio najdete zde www.firmanazazitky.cz/zazitkove-pobyty/. Nudit se rozhodně nebudete během pobytu na plachetnici, noci ve filmovém pokoji nebo třeba na rodinné noci v korunách stromů. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv zážitek, letošní Velikonoce si opravdu vychutnáte plnými doušky.