News

Kam si zajít na kvalitní masáž?

Necítíte se v poslední době ve své kůži a ráda byste si dopřála ničím nerušenou relaxaci? Nechejte se hýčkat luxusními wellness službami, které si podle vlastní libosti můžete vybrat na internetovém portále společnosti Firma na zážitky.

Dopřejte si masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny se s oblibou mezi milovníky tohoto typu relaxace nazývá královnou masáží. Je tedy naprostou samozřejmostí, že také Vy si budete připadat během masáže lávovými kameny jako její výsost. Tajemství této masáže www.firmanazazitky.cz/masaz-lavovymi-kameny-1 spočívá ve speciálních hmatech kombinovaných s magickou sílou zahřátých lávových kamenů. Lávová masáž dokonale harmonizuje lidské tělo i jeho mysl. Zbavuje tělo i mysl napětí a dopřává mu blažený stav. Během masáže lávovými kameny hravě zapomenete na každodenní starosti a skvěle se odreagujete. Díky Firmě na zážitky můžete absolvování masáže lávovými kameny spojit také s návštěvou z jednoho z nejromantičtějších měst v jižních Čechách. Lávová masáž dá s bohem unaveným a bolestivým svalům, kloubům, zádům i krční masáže. Je vhodná také pro revmatiky a osoby potýkající se s nespavostí a častými bolestmi hlavy. 

Tajemství reflexní masáže nohou

Neobejdete se v zaměstnání bez častého stání na nohou? Pak jim dopřejte zasloužený odpočinek během oblíbené relaxační masáže nohou Praha. Právě reflexní masáž je jednou z cest, jak ulehčit unaveným nohou. Masáž oživuje a znovu navrací energiím jednotlivým partiím, snižuje stres a přináší hlubokou relaxaci. Masáž nohou Brno se může stát také pomocníkem proti zvyšování rizik tvorby civilizačních nemocí. Ty nejčastěji souvisí s poruchami krevního oběhu. Relaxační masáž nohou můžete darovat také jako dárek Vaším nejbližším.