News

Kuchyňské hodiny, které plní jiný než časoměrný účel

Uklidňující tikot, který je v noci nahrazen tichým režimem, jsou snem mnohých nespavců, notorických zaspávačů i pečlivých hospodyněk, jež potřebují sledovat čas v kuchyni při pečení a vaření. Kuchyňské hodiny z japonské dílny mají přesně tyto funkce a k nim je přidaná ještě jedna pozitivní vlastnost. Hodiny neplní pouze časoměrné úkoly, jsou významným dekorativním předmětem, který každému interiéru dodá správný šmrnc.

Designové kousky do různých typů interiérů

Rustikální pokoje, obýváky  se starožitným nábytkem i moderně vybavené místnosti si zaslouží dřevěné hodiny. Hodiny z plastu se výtečně hodí do kancelářských prostor, dětských pokojíčků, dílen i gastro provozoven. Avšak ani plastové kuchyňské hodiny nemusejí vypadat obyčejně či naopak kýčovitě. Značky kuchyňských, stolních i nástěnných hodin Rhytm i hodinek Candino, Olympia, Q+Q umně spojují praktickou stránku s estetickou plus mají další zajímavé vlastnosti. Zákazníci mají na výběr mezi číselníky s arabskými číslicemi nebo římským číslováním. Vyjma klasických ručičkových hodin si lze vybrat stylovou časomíru bez číslic, zvolit si mezi tikáním, bitím či s pohodovou melodií.

Přijatelné ceny nalákají nenáročné zákazníky, stejně jako si vyberou zájemci o dražší modely. Lze rovněž sladit stylově hodiny do kuchyně s časomírami do jiných místností. Na výběr jsou stolní hodiny, otevírací hodiny, kuchyňské hodiny, hodiny s kyvadlem i bez, nástěnné a bicí hodiny. Například pod pojmem podlahové hodiny si zájemci mohou představit klasiku, jež je k vidění v zámeckých expozicích a hodí se tedy do starožitným nábytkem vybavených místností. Krbové hodiny nadchnou svým umně zhotoveným designem v 3D formátu doby minulé. Porouchané kukačkové hodiny na chalupě můžete nahradit novými.