News

Mezi hudebními kluby Liberec jednoznačně vede Club Warehouse

Fajnšmekr, který chce poznat hudební kluby Liberec po trochu jiné stránce, by neměl opomenout návštěvu Clubu Warehouse. Jedinečná směsice zábavy, multižánrového rozložení kulturní náplně v podobě rocku, popu, jazzu, blues, ska, funky a nepřekonatelně originální atmosféry se potkává v zajímavém prostředí. Klub je zasazen do prostor bývalého mlýna s trámovými stropy a cihlovými zdmi. Moderní atmosféra s historickým duchem je propojením, které přímo nahrává jedinečnému propojení skvělé muziky, dobrého pití a občerstvení.  

Originální zábava Liberec spojuje kulturu s příjemným posezením

Zábava Liberec je otevřená jak pro kamarády hledající pěkné místo k posezení, tak pro lidi, kteří rádi objevují a ochutnávají doposud nepoznané. Proto se rytmická hudba dá poslouchat v Clubu Warehouse současně s prohlídkou a ochutnáním piva ze dvou varen, v nichž se chystá vynikající nefiltrované pivo. Nejenom minipivovar je specialitou zábavního podniku. Ke klubu patří ještě restaurace a malá pekárna. Rozlohou objekt vítá až čtyři sta návštěvníků, kteří se mohou občerstvit u velkého baru s klubovým bufetem a teplou i studenou kuchyní.

Hudební klub Liberec zve na svatby, firemní večírky a rodinné oslavy

Díky velké kapacitě sálu, klubu a restaurace je hudební klub Liberec ideálním místem pro pořádání svateb, firemních party i narozeninových večírků. Muzikanti, kteří touží uspořádat svůj koncert právě ve Warehouse Clubu, se mohou spolehnout na profesionální zvučící techniku a kvalitní osvětlení, díky čemuž jejich vystoupení nezanikne v šumu posluchačů a klubových hostů. Projekční soustava dává prostor pro promítání nebo prezentace na firemních setkáních. Uspořádejte konferenci či prezentaci svých produktů v netradičním pojetí, určitě budete originální.