News

Montáž alarmů Jablotron Kladno a okolí

Jestliže sháníte kvalitní alarm a jste ze Středních Čech, doporučujeme vám využít profesionální montáž alarmů Jablotron. Kladno je sídlem firmy Pavla Fliegera, která nabízí profesionální služby v této oblasti. Ať už potřebujete zabezpečit rodinný dům, byt, sklad, dílnu, obchod nebo kterékoliv jiné prostory, máte nyní jedinečnou příležitost. Jablotron je specialistou na kvalitní zabezpečovací systémy.

Komplexní zabezpečení nabízí montáž alarmů Jablotron Kladno

Opravdu komplexní služby si můžete objednat přes webové stránky ezs-kladno.cz, kde naleznete všechny potřebné informace pro montáž alarmů Jablotron. Kladno sice představuje hlavní oblast působení. Služby si zde však můžete objednat, ať už jste odkudkoliv ze Středních Čech. Nabízejí zde především bezpečnostní alarm Jablotron 100, který je multifunkčním pomocníkem pro každého, kdo chce zvýšit svou bezpečnost v okolí jakékoliv budovy, včetně třeba rodinného domu.

Součástí zabezpečovacího systému je vlastní aplikace, díky níž je celé zabezpečení odkudkoliv dostupné a vy ho tak můžete kdykoliv zkontrolovat a máte jistotu, že se ve vašem domě neodehrává nic nekalého. Dále jsou ve výbavě videoverifikační IP kamery, automaticky reagující na stav zabezpečovacího systému.

Pokud se například spustí poplach, obdržíte minutový záznam do své aplikace. Navíc máte neustále k dispozici živý náhled z kamery. Systém ovládáte i prostřednictvím Bezpečnostního centra, kde jsou dostupní operátoři, na které se můžete obrátit s jakýmikoliv dotazy.

Vsaďte na roky zkušeností

Firma Pavla Fliegera má s montáží zabezpečovacích zařízení již přes osm let zkušeností. Za tu dobu zde tedy obsloužili již stovky domů a domácnosti. Nejprve zde provedou analýzu vašeho aktuálního stavu a připraví plán realizace. Poté alarm profesionálně namontují a nakonec ho připojí na pult centralizované ochrany.