News

Reklamní předměty potěší vaše obchodní partnery i zákazníky

Reklamní a dárkové předměty jsou u téměř každé firmy dnes samozřejmostí. Pokud stále nevíte, čím obdarovat své obchodní partnery, zákazníky nebo zaměstnance, abyste je příjemně překvapili, máme pro vás několik tipů. Mezi oblíbené reklamní předměty patří různé psací potřeby a další kancelářské doplňky, kalendáře, diáře, tašky apod. Můžete však být i mnohem více kreativní.

Reklamní předměty, které nezklamou

Bohatou nabídku kvalitních reklamních předmětů si na svých webových stránkách připravila reklamní agentura, grafické studio a tiskárna UniMark. Na jejich webových stránkách unimark.cz na vás čeká celý katalog reklamních předmětům, ve kterém je radost vybírat. I když tedy sami nemáte žádný konkrétní nápad, můžete se zde na více než 500 stránkách inspirovat originálními předměty, které jsou vám schopni v expresním termínu vyrobit na míru. U každého předmětu je navíc uvedena i jeho cena, takže si můžete udělat jasnou představu, kolik v tomto ohledu zaplatíte za svou propagaci.

Obecně však můžeme reklamní předměty rozdělit do několika skupin. My vám zde zmíníme ty nejoblíbenější. Bez ohledu na byznys, ve kterém podnikáte, vaše klienty, dodavatele či odběratele jistě potěší kvalitní moravské víno. To navíc můžete opatřit vlastní etiketou, takže při speciální příležitosti si na vás jistě vzpomenou.

Klasikou jsou pak psací potřeby, které můžete využívat každodenně. I mezi nimi však naleznete pera prémiové kvality. Za zmínku stojí též předměty z oblasti moderních technologií a mobilních telefonů – různé USB a PC doplňky, které najdou využití u každého příznivce současných trendů.

Vyberte si v širokém sortimentu

U firmy UniMark na vás čeká více než 4 000 různých produktů, z jejichž nabídky není vůbec jednoduché si vybrat. Věnujte proto objednávce dostatek času a design vašeho reklamního předmětu, kterým se budete před svými zaměstnanci, zákazníky nebo partnery prezentovat, dobře promyslete.