News

Tandemový seskok – sleva, která se vyplatí

Tandemový seskok můžete absolvovat sami, se svou rodinou, přáteli nebo i s kolegy z práce. Vždy samozřejmě seskakujete spolu se zkušeným instruktorem, což vám určitě dodá jistotu. Ne každý se totiž odhodlá skočit jen tak s padákem. Navíc takový seskok už vyžaduje složitou přípravu, rozhodně náročnější než právě tandemový seskok. Sleva na něj vám bude aktuálně poskytnuta v paraškole Impact, u které může skákat každý, kdo má zájem o tuto netradiční a adrenalinovou formu zábavy.

Užijte si tandemový seskok, sleva nepočká

Již nyní si můžete objednat tandemový seskok padákem na jaro a léto za zajímavou cenu. Cena za jednu osobu, jestliže využijete slevový poukaz, činí 3200 Kč. V ceně máte kompletně vše, i vypůjčení nezbytného vybavení. Za výhodnější cenu pak můžete objednat pro dva lidi tandemový seskok, sleva platí po celý rok. Je tedy jedno, kdy se v roce 2018 objednáte. Hlavně využijte svůj poukaz včas a nenechte ho propadnout.

Letadlo vás vynese do výšky až 1800 metrů nad krajinu a z té budete skákat. Dostanete se tedy i nad vysoké hory. I když se třeba budete zpočátku bát, rozhodně není čeho a tyto obavy se tak vyplatí překonat. V paraškole Impact dokážou každodenně odbavit až 50 pasažérů. Seskoky padákem jsou tak vhodné i pro větší organizované skupiny. Seskok lze navíc zkombinovat třeba i s vyhlídkovým letem, kde vám pak bude zajištěno i kompletní občerstvení.

Vytvořte si jedinečnou vzpomínku

Svůj tandemový seskok si můžete zapamatovat na celý život. V paraškole Impact pro vás totiž natočí DVD, kde je zahrnuta příprava i samotný sestříhaný seskok. V ceně navíc máte zapůjčení veškeré potřebného vybavení včetně kombinézy, osvědčení, úhradu všech letištních poplatků a také úrazového pojištění. Využijte jedinečné příležitosti a objednejte si tandemový seskok padákem se slevou již dnes.