News

Nosiče kol na tažné zařízení Thule snadno připevníte i odmontujete

Období dovolených a prázdnin s sebou přináší příjemné chvíle strávené společně s rodinou, kamarády nebo členy sportovního klubu. Nezřídka se skupinky spolu vypravují na víkendové či týdenní výpravy, jež jsou spojeny i s pohybovými aktivitami. Plavání, badminton, ping-pong, fotbal, nohejbal, líný tenis, bruslení, skate a samozřejmě cyklistika jsou nejčastější aktivity, jež se v kroužku kamarádů nebo rodinných příslušníků provozují s oblibou. U některých sportů je přeprava pomůcek jednoduchá. Díky své velikosti se míče, pálky, plavky přibalí jednoduše do batohu, kabely a uloží do zavazadlového prostoru v autě. Na bicykly je třeba pořídit si nosiče kol na tažné zařízení Thule.

S nosičem na kola bude vaše cestování snadné a přeprava rychlá

V případě, že necestujete na kole přímo z domu, ale chcete se za krásami přírody, horskými cykloterény a pěknými cyklistickými trasami vypravit na delší trasu, pořízení nosiče kol na tažné zařízení Thule je pro vás nezbytností. Podle počtu kol a jejich typů si vyberete jeden z mnoha modelů držáků na kola, které se jednoduše upevňují za auto – takzvaně na kouli. Bezpečnostní atesty prováděné na všech nosičích kol na tažné zařízení Thule splňují veškeré požadavky na kvalitní nosné zařízení. I technicky nezdatné dámy si s upevněním držáku na bicykly hravě poradí. Uživatelsky příjemné, bezpečné, pevné a moderní nosiče snadno namontujete a v momentě, když už nebudou potřeba, jednoduše je odmontujete a uložíte do dílny, garáže či na půdu.

V široké nabídce nosičů kol na tažné zařízení Thule jsou jednodušší typy jako kupříkladu Thule 940, nejoblíbenější Thule Velospace XT 938 a 939 i Thule VeloCompact 926. Populární jsou i skládací nosiče Thule EasyFold a v poslední době jsou rozšířené i držáky na elektrokola. Na všechny modely se poskytuje 5letá záruční lhůta.