News

Objednejte si včas ubytování – ostrov Krk v Chorvatsku stále láká

Pohodová dovolená u moře, to je sen každé rodiny, aktivních seniorů i partiček kamarádů. Ušetříte nemalé částky zajištěním včasného termínu a ubytování. Ostrov Krk je proslulý krásnými plážemi, přívětivými městečky, průzračnou vodou i množstvím zábavních i turistických aktivit. Na Krku jsou k dispozici plně vybavené kempy se stany a mobilními domy, studia i apartmány.

Pobyty pro náročné i běžné turisty nabízejí apartmány Krk. Chorvatsko vás vítá!

Senioři – cestovatelé, kteří touží po soukromí, klidu a vybaveném ubytovacím zařízení, si můžou jednoduše vybrat z nabídky cestovní kanceláře ABC. Pohodlí a jistotu poskytují apartmány Krk. Chorvatsko je proslulé vstřícným a milým personálem, středomořskou kuchyní i jistotou ve snadném dorozumění. Češtinou se pokaždé domluvíte. A to se cení. Včasnou objednávkou pobytu v apartmánu si zajistíte blízkost pláže i patřičný odstup od hlučících turistů. Kdo naopak vyhledává dovolenou plnou života a nočního ruchu, může si zvolit ubytování v centru živých městeček pulzujících nočním životem.

V nabídce nechybí ani plně vybavené mobilní domy Chorvatsko

Jadranské pobřeží je dispozičně vyhovující pro dostatek kempingových areálů, jež se zařízením a poskytovanými službami blíží k hotelovým rezortům. Jen místo hotelů jsou v kempu místa pro stany a obytné přívěsy, jakož se pronajímají již postavená moderní stanová městečka a mobilní domy Chorvatsko. Velkou výhodou kempů je jejich situování u mořského břehu. Vaše děti tak budete mít stále v bezpečném dohledu a pod bedlivým dozorem. Vítáni jsou i domácí mazlíčci. Sportoviště, bazény, sprchy, restaurace, obchody, prádelny, dětské zábavní atrakce spojené s animačními programy a bezplatné WiFi připojení jsou samozřejmou součástí kempů.