News

Vše o nákupu u společnosti extera.cz

Nakupovat dílenské skříně na internetovém portálu extera.cz je velice jednoduché, a pokud byste i přesto váhali, je tu nápověda. Pokud jste nový zákazník, který si přišel pořídit manipulační či komunikační vybavení, anebo třeba sháníte nádrže na naftu, tak je v první řadě nejlepší se registrovat. Jakmile budete registrovaný zákazník, tak získáte pravomoc, která není běžná a dostupná všem. Budete moci spravovat svůj účet a budete mít maximální přehled o svých objednávkách. Budete mít přehled o všem, co se s vašimi objednávkami děje.  

Uplatnění slevového kupónu  

Každý internetový portál mívá v dnešní době možnost toho, že nabízí svým klientům různorodé slevy. I U internetového portálu extera.cz to tak platí. Jakmile vyzkoušíte celou řadu těchto věcí a doplňků, ihned vám bude celá řada slev. Pokud i vy jste právě obdrželi slevový kupon, tak vás internetový portál intuitivně navede, kam ho přesně zadat. Speciální pole bude zvýrazněno, takže ho určitě nepřehlédnete. Ať je to kód na cokoliv, a to třeba i na nádrže na naftu, pojízdné mřížové kontejnery, anebo třeba i na plastové nádrže na naftu. Jedná se pouze o techniku, takže je možné, že se zákazníkům nikdy daný kód nepovede zadat, v tom případě je třeba zapsat kód přímo do poznámky ke zboží. Důležité je také pamatovat na to, že ke každému nákupu lze přiřadit pouze jeden slevový kupon či kód.

Množstevní slevy a nákupní seznamy

Neopomeňte třeba i kategorii množstevní slevy a nákupní seznamy. Množstevní slevy mají taktéž svá specifika, takže se ničeho nebojte a směle do toho. Množstevní slev na nádrže na naftu, plastové nádrže na naftu a podobně, udělá určitě radost i vám. Služby internetového portálu extera.cz jsou zde připraveny pro všechny zákazníky, kteří chtějí kvalitu a stálost. Naleznete ji určitě zde i vy, tak směle do toho a nebojte se o nic.